Založit webové stránky nebo eShop

MODERNÍ GYMNASTIKA PRACHATICE

   

PŘIPRAVUJEME

                                                          

CO NAJDETE NOVÉHO NA WEB

Napsali o nás

Fotografie a výsledky Májového deštíčku

Vloženo 23. dubna 2012

Rozpis: Oblastní přebor

Vloženo 23. dubna 2012

Výsledky a fotografie z Velikonoční oddílového závodu

Rozpis: Moudrá sova

Aktualizace Závodnic

Vloženo 6. dubna 2012

Rozpis: Jarní pohár města Plzeň

Doplněny fotografie z Vánočního oddílového závodu a z Vánočního kapříka v Táboře  (chronologicky)

Fotografie a výsledky Jarní pohody

Aktualizace Inzerce

Vloženo 28. března 2012

Rozpis: Bruntálské jaro

Rozpis: O čarodějnické koště

Rozpis: Memoriál Milady Duckeové

Vloženo 27. března 2012

Aktualizace Inzerce


            Rozpis: Jarní pohoda

Vloženo 6. března 2012

Nabídka letních táborů

Pozvánka

Rozpis: Břeclavský sněhulák

Rozpis: Žďárská pampeliška

Rozpis: Přerovská stužka

Vloženo 16. února 2012

Napsali o nás - článek, foto a výsledky z volarských závodů

Rozpis: Jablonecký korálek

Vloženo 8. února 2012

Doplněné výsledky Vánočního kapříka

Fotografie z Meteor Cupu

Vloženo 18. ledna 2012

Výsledky Vánočního oddílového závodu

Rozpis: Třebovický čertík

Rozpis: Liberecký závod

Částečné výsledky Vánočního kapříka (bez I. kategorie)

Vloženo 5. ledna 2012

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

KALENDÁŘ AKCÍ

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

PRACHATICKONEWS NAPSALO
(9. KVĚTNA 2012)

 OBRAZEM: Přehlídka kroužků prachatického DDM

    Přes tři sta diváků, na dvě stě účinkujících a zaplněná sportovní hala. Taková byla přehlídka kroužků Domu dětí a mládeže v Prachaticích 9. května.

Dům dětí a mládeže v Prachaticích každoročně nabízí v září několik desítek
zájmových kroužků, do kterých pak chodí děti celý rok. Vyvrcholením je vždy
přehlídka jednotlivých útvarů několik let již pod názvem Děti dětem, děti
rodičům.

Letos Dům dětí a mládeže v Prachaticích reagoval na loňské omezení přístupu do
divadla (kam se řada rodičů svých vystupujících dětí ani nedostala) a změnil
prostor. Sportovní hala byla dobrou volbou. Do tělocvičny se dostali všichni
rodiče, prarodiče i přátelé vystupujících dětí.

Od šesti hodin se střídal jeden kroužek za druhým a bylo se na co dívat. Tanec,
přednášení, zpěv, hra na kytaru, módní přehlídka, ukázka karate, ukázka
integrace v praxi – tanec zdravých dívek a dívek se zdravotním postižením,
baletu, angličtiny a další.

 

 

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

MÁJOVÝ DEŠTÍČEK
(1. KVĚTNA 2012)

Májový deštíček - výsledky.docx (14 KB)

    
    

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ROZPIS: OBLASTNÍ PŘEBOR

     V sobotu 19. května 2012 pořádá oddílTJ Meteor České Budějovice závod základního programu pro všechny kategorie. Závod se týká pouze registrovaných závodnic. 

     Startovné 200,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.  

     Rozpis ke stažení zde:

Oblastní přebor.docx (13 KB)  

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

VELIKONOČNÍ ODDÍLOVÝ ZÁVOD
(2. DUBNA 2012)

0. kategorie (ročník 2005 a mladší)
- sestava bez náčiní a akrobacie

 

Pořadí Jméno
1. Kristýnka Petrášková
2. Štěpánka Pluhařová
3. Adélka Randáková
4. Žanetka Brašničková
5. Anička Zemanová
6. Emmička Dejmková
7. Adélka Kouřilová
8. Dášenka Jeřábková
9. Simonka Kuřilová

I. kategorie (ročník 2004 - 2003)
- sestava bez náčiní a se švihadlem

 

Pořadí Jméno
1. Deniska Markovcová
2. Mája Caisová
3. Renatka Turková
4. Klárka Hušková

II. kategorie (ročník 2002 - 2001)
- sestava se švihadlem a obručí

 

Pořadí Jméno
1. Míša Pilátová
2. Jana Nohová
3. Katka Stará

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

VELIKONOČNÍ ODDÍLOVÝ ZÁVOD
(2. DUBNA 2012)

0. kategorie (ročník 2005 a mladší)
- sestava bez náčiní a akrobacie

 

Pořadí Jméno
1. Kristýnka Petrášková
2. Štěpánka Pluhařová
3. Adélka Randáková
4. Žanetka Brašničková
5. Anička Zemanová
6. Emmička Dejmková
7. Adélka Kouřilová
8. Dášenka Jeřábková
9. Simonka Kuřilová

I. kategorie (ročník 2004 - 2003)
- sestava bez náčiní a se švihadlem

 

Pořadí Jméno
1. Deniska Markovcová
2. Mája Caisová
3. Renatka Turková
4. Klárka Hušková

II. kategorie (ročník 2002 - 2001)
- sestava se švihadlem a obručí

 

Pořadí Jméno
1. Míša Pilátová
2. Jana Nohová
3. Katka Stará

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ROZPIS: MOUDRÁ SOVA

     V sobotu 2. června 2012 pořádá oddíl USK Slávie Ústí nad Labem závod základního programu pro všechny kategorie. V případě zájmu nahlaste účast do 23. května 2012. 

     Startovné 150,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.  

     Rozpis ke stažení zde:

Moudrá sova.doc (56 KB)

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ROZPIS: JARNÍ POHÁR MĚSTA PLZEŇ

     V neděli 22. dubna 2012 pořádá oddíl TJ Slovan Plzeň závod základního programu pro I. a II. kategorii (ročník 2004 a starší). V případě zájmu nahlaste účast do 9. dubna 2012. 

     Startovné 200,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.  

     Rozpis ke stažení zde:

Jarní pohár města Plzeň.doc (34 KB)

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

JARNÍ POHODA V TÁBOŘE
(18. BŘEZNA 2012)

Výsledky ke stažení zde: Výsledky.xls (90 KB)

 

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ROZPIS: BRUNTÁLSKÉ JARO

     V sobotu 28. dubna 2012 pořádá oddíl TJ Slavoj Bruntál závod základního programu pro 0. kategorii (ročník 2005 a mladší). V případě zájmu nahlaste účast do 12. dubna 2012. 

     Startovné 200,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.  

     Rozpis ke stažení zde:

Bruntálské jaro.doc (88 KB)

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ROZPIS: O ČARODĚJNICKÉ KOŠTĚ

     V sobotu 28. dubna 2012 pořádá oddíl TJ Sokol Královské Vinohrady závod základního programu pro všechny kategorie. V případě zájmu nahlaste účast do 15. dubna 2012. 

     Startovné 150,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.  

     Rozpis ke stažení zde:

O čarodějnické koště.xls (67 KB)

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ROZPIS: MEMORIÁL MILADY DUCKEOVÉ

     V neděli 6. května 2012 pořádá oddíl GSK 2. ZŠ Mariánské Lázně závod základního programu pro všechny kategorie. V případě zájmu nahlaste účast do 6. dubna 2012. 

     Startovné 150,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.  

     Rozpis ke stažení zde:

Memoriál Milady Duckeové.doc (32 KB)

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ROZPIS: BŘECLAVSKÝ SNĚHULÁK

     V neděli 18. března 2012 pořádá oddíl GSK Tábor závod základního programu pro všechny kategorie. V případě zájmu nahlaste účast do 29. února 2012. Počet závodnic z oddílu je omezen.

     Startovné 200,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.  

     Rozpis ke stažení zde:

Jarní pohoda.doc (38 KB)

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

NABÍDKA TÁBORŮ DDM PRACHATICE

Nabídka táborů 2012.doc (3107 KB)

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

POZVÁNKA

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ROZPIS: BŘECLAVSKÝ SNĚHULÁK

     V sobotu 24. března 2012 pořádá oddíl SK MG Břeclav závod základního programu pro všechny kategorie. V případě zájmu nahlaste účast do 11. března 2012.

     Startovné 150,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.  

     Rozpis ke stažení zde:

Břeclavský sněhulák.doc (81 KB)   

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ROZPIS: ŽĎÁRSKÁ PAMPELIŠKA

     V sobotu 28. dubna 2012 pořádá oddíl MG ŠSK při Active-SVČ Žďár nad Sázavouce závod základního programu pro všechny kategorie. V případě zájmu nahlaste účast do 30. ledna 2012. Počet závodnic z oddílu je omezen.

     Startovné 150,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.  

     Rozpis ke stažení zde:

Žďárská pampeliška.doc (28 KB)

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ROZPIS: PŘEROVSKÁ STUŽKA

     V neděli 6. května 2012 pořádá oddíl TJ Spartak Přerov závod základního programu pro 0. kategorii (ročník 2005 a mladší) a I. kategorii (ročník 2004 - 2003). V případě zájmu nahlaste účast do 21. dubna 2012. Počet závodnic z oddílu je omezen.

     Startovné 200,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.  

     Rozpis ke stažení zde:

Přerovská stužka.doc (32 KB)

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ROZPIS: TŘEBOVICKÝ ČERTÍK

     V sobotu 18. února 2012 pořádá oddíl TJ Sokol Třebovice závod základního programu pro všechny kategorie. V případě zájmu nahlaste účast do 30. ledna 2012. Počet závodnic z oddílu je omezen.

     Startovné 150,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.  

     Rozpis ke stažení zde:

Třebovický čertík.doc (18 KB)

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ROZPIS: LIBERECKÝ ZÁVOD

     V sobotu 4. února 2012 pořádá oddíl SKMG Liberec závod základního programu pro všechny kategorie. V případě zájmu nahlaste účast do 22. ledna 2012.  Počet závodnic z oddílu je omezen.

     Startovné 150,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.  

     Rozpis ke stažení zde:

Liberecký závod.doc (1682 KB)

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

VÁNOČNÍ ODDÍLOVÝ ZÁVOD
(18. PROSINCE 2011)

0. C kategorie (nová děvčata)
- sestava bez náčiní a akrobacie

Pořadí Jméno
1. Emmička Dejmková

 

Pořadí Jméno
1. Kristýnka Petrášková
2. Žanetka Brašničková

0. A kategorie (ročník 2004)
- sestava bez náčiní a akrobacie

 

Pořadí Jméno
1. - 2. Mája Caisová
1. - 2. Renatka Turková
3. Adélka Kouřilová

I. kategorie (ročník 2003 - 2002)
- sestava bez náčiní a se švihadlem

 

Pořadí Jméno
1. Deniska Markovcová
2. Adélka Lukášková
3. Bára Štětinová
4. Klárka Hušková

II. kategorie (ročník 2001 - 2000)
- sestava se švihadlem a obručí

 

Pořadí Jméno
1. Janička Nohová
2. Míša Furbachová
3. Kačka Kováčová
4. Kačka Stará

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

VÁNOČNÍ KAPŘÍK V TÁBOŘE
(10. PROSINCE 2011)

0.A kategorie ZPMG (ročník 2004)
- sestava bez náčiní a akrobacie
  

 

Pořadí

Jméno

Oddíl

Bez náčiní

Akrobacie

Celkem

1. Dorčáková Vanda TJ Meteor ČB 8,25 7,85 16,10
2. Kopečná Viktorie TJ Meteor ČB 7,95 7,95 15,90
3. Květoňová Kateřina GSK Tábor 7,90 7,65 15,55
4. Novotná Nela TJ Meteor ČB 7,50 7,85 15,35
5. Olivová Hana GSK Tábor 7,75 7,50 15,25
6. - 7. Melelo Esther Sokol Praha Kr. Vinohr. 7,20 8,00 15,20
6. - 7. Lefanová Veronika TJ Meteor ČB 7,75 7,45 15,20
8. Charlotte Jones Sokol Praha Kr. Vinohr. 7,70 7,40 15,10
9. Matějíčková Magdaléna GSK Tábor 7,20 7,85 15,05
10. Kyselová Zuzana TJ Meteor ČB 7,35 7,55 14,90
11. - 12. Vilímková Julie Sokol Praha Kr. Vinohr. 6,95 7,90 14,85
11. - 12. Pilařová Natálie GSK Tábor 7,20 7,65 14,85
13. Komendová Aneta GSK Tábor 7,35 7,25 14,60
14. Komendová Nikola GSK Tábor 7,25 7,20 14,45
15. Olivová Sára GSK Tábor 6,90 7,40 14,30
16. - 17. Lutovská Nikola GSK Tábor 7,00 7,15 14,15
16. - 17. Turková Renata MG Prachatice 7,05 7,10 14,15
18. Schorníková Adéla GSK Tábor 6,40 7,00 13,40
19. Velková Nela GSK Tábor 6,25 6,70 12,95
20. Libichová Klára GSK Tábor 6,20 6,40 12,60

I. kategorie ZPMG (ročník 2003 a 2002)
- sestava bez náčiní a se švihadlem

 

Pořadí

Jméno

Oddíl

Bez náčiní

Švihadlo

Celkem

1. Novodvorská Eliška TJ Meteor ČB 8,25 8,20 16,45
2. Kohoutková Justýna GSK Tábor 7,80 8,25 16,05
3. Vejsadová Klára TJ Meteor ČB 7,80 8,00 15,80
4. Stejskalová Nikol TJ Meteor ČB 8,10 7,35 15,45
5. Mikolášová Marika TJ Meteor ČB 7,60 7,60 15,20
6. Kalkušová Tereza TJ Meteor ČB 7,45 7,00 14,45
7. Šedivá Klára TJ Meteor ČB 7,30 7,10 14,40
8. Knižková Nikola TJ Meteor ČB 7,35 7,00 14,35
9. Jindrová Petra GSK Tábor 6,80 7,35 14,15
10. Říhová Eliška GSK Tábor 6,30 7,15 13,45
11. - 12. Kalašová Aneta GSK Tábor 6,70 6,45 13,15
11. - 12. Kuklová Anežka GSK Tábor 5,90 6,25 12,15
13. Auterská Kristýna GSK Tábor 6,05 5,60 11,65
14. - 15 Karpíšková Zuzana GSK Tábor 5,70 5,60 11,30
14. - 15. Lukášková Adéla MG Prachatice 5,70 5,60 11,30
16. Kubová Adéla GSK Tábor 4,65 4,55 9,20
17. Syrovátková Barbora GSK Tábor 4,25 4,50 8,75

II. kategorie (ročník 2001 - 2000)
- sestava se švihadlem a obručí

 

Pořadí

Jméno

Oddíl

Švihadlo

Obruč

Celkem

1. Zelenková Karolína GSK Tábor 8,15 8,00 16,15
2. Tlačilová Terezna TJ Meteor ČB 8,00 8,10 16,10
3. Fuková Barbora TJ Meteor ČB 8,05 7,60 15,65
4. Radošová Kristýna TJ Meteor ČB 7,70 7,60 15,30
5. Kamarýtová Monika TJ Meteor ČB 7,55 7,55 15,10
6. Krejsová Lucie TJ Meteor ČB 7,35 7,65 15,00
7. Augustinová Alena Active - SVČ Žďár nad Sáz. 7,50 7,45 14,95
8. Polívková Valentýna TJ Meteor ČB 7,20 7,40 14,60
9. Míková Kateřina GSK Tábor 6,90 7,60 14,50
10. Hindy Lucie TJ Meteor ČB 7,30 7,10 14,40
11. Auterská Denisa GSK Tábor 7,00 7,15 14,15
12. Šilhová Veronika GSK Tábor 6,60 7,45 14,05
13. Krejsová Barbora TJ Meteor ČB 6,95 6,90 13,85
14. Nohová Jana MG Prachatice 6,90 6,65 13,55
15. Svitáková Klára GSK Tábor 6,50 6,85 13,35
16. Kováčová Kateřina MG Prachatice 5,55 6,25 11,80

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

VÝSLEDKY METEOR CUPU ČESKÉ BUDĚJOVICE
(12. LISOTPADU 2011)


0.B kategorie ZPMG (ročník 2004 a mladš)
- sestava bez náčiní a akrobacie

 

Pořadí

Jméno

Oddíl

Bez náčiní

Akrobacie

Celkem

1. Novotná Nela TJ Meteor ČB 7,50 7,30 14,80
2. Olivová Hana GSK Tábor 7,10 7,10 14,20
3. Květoňová Kateřina GSK Tábor 7,00 7,15 14,15
4. Uhrová Veronika TJ Meteor ČB 6,85 6,75 13,60
5. Prieglová Aneta TJ Meteor ČB 6,775 6,50 13,275
6. Schorníková Adéla GSK Tábor 6,20 6,60 12,80
7. Brašničková Žaneta MG Prachatice 6,10 5,90 12,00

0.A kategorie ZPMG (ročník 2003 - 2004 + 2. třída)
- sestava bez náčiní a akrobacie
 

 

Pořadí

Jméno

Oddíl

Bez náčiní

Akrobacie

Celkem

1. Dorčáková Vanda TJ Meteor ČB 8,10 7,85 15,95
2. Lefanová Veronika TJ Meteor ČB 8,00 7,50 15,50
3. Kopečná Viktorie TJ Meteor ČB 7,95 7,40 15,35
4. Komendová Nikola GSK Tábor 7,55 7,10 14,65
5. Matějíčková Magda GSK Tábor 7,10 7,00 14,10
6. Kyselová Zuzana TJ Meteor ČB 7,05 6,70 13,75
7. Turková Renata MG Prachatice 6,80 6,80 13,60
8. Olivová Sára GSK Tábor 6,825 6,75 13,575
9. Caisová Marika MG Prachatice 6,75 6,75 13,50

I. kategorie ZPMG (ročník 2002 - 2003)
- sestava bez náčiní a se švihadlem

 



 

Pořadí

Jméno

Oddíl

Bez náčiní

Švihadlo

Celkem

1. Novodvorská Eliška TJ Meteor ČB 8,50 7,95 16,45
2. Kohoutková Justýna GSK Tábor 7,65 7,45 15,10
3. Vejsadová Klára TJ Meteor ČB 7,95 7,00 14,95
4. Stejskalová Nikola TJ Meteor ČB 7,75 7,15 14,90
5. Šturmová Viktorie TJ Tatran Volary 7,55 7,00 14,55
6. Mikolášová Marika TJ Meteor ČB 7,10 7,25 14,35
7. Knížková Nikola TJ Meteor ČB 7,45 6,70 14,15
8. Zdrhová Jana TJ Meteor ČB 7,05 7,00 14,05
9. Jindrová Petra GSK Tábor 6,65 7,30 13,95
10. Markovcová Denisa MG Prachatice 6,80 6,75 13,55
11. Šedivá Klára TJ Meteor ČB 6,90 6,50 13,40
12. Stolariková Kristýna TJ Tatran Volary 6,45 6,40 12,85
13. Štětinová Barbora MG Prachatice 6,15 6,25 12,40
14. Říhová Eliška GSK Tábor 5,60 6,50 12,10
15. Kalašová Aneta GSK Tábor 6,00 6,10 12,10
16. Auterská Kristýna GSK Tábor 5,45 5,75 11,20
17. Syrovátková Barbora GSK Tábor 4,05 4,85 8,90

II. kategorie ZPMG (ročník 1999 - 2001)
- sestava se švihadlem a obručí


 

Pořadí

Jméno

Oddíl

Švihadlo

Obruč

Celkem

1. Fuková Barbora TJ Meteor ČB 8,20 7,85 16,05
2. Tlačilová Tereza TJ Meteor ČB 8,30 7,70 16,00
3. Zelenková Karolína GSK Tábor 7,75 7,70 15,45
4. Radošová Kristýna TJ Meteor ČB 7,80 7,50 15,30
5. Polívková Valentýna TJ Meteor ČB 7,45 7,35 14,80
6. Krejsová Lucie TJ Meteor ČB 7,20 7,40 14,60
7. Kamarýtová Monika TJ Meteor ČB 7,35 7,05 14,40
8. Míková Kateřina GSK Tábor 7,10 7,15 14,25
9. Hindy Lucie TJ Meteor ČB 7,00 6,95 13,95
10. Šilhová Veronika GSK Tábor 7,00 6,90 13,90
11. Svitáková Klára GSK Tábor 6,55 7,00 13,55
12. Stodolovská Lenka TJ Meteor ČB 6,95 6,55 13,50
13. Auterská Denisa GSK Tébor 6,05 7,20 13,25
14. Krejsová Barbora TJ Meteor ČB 6,35 6,55 12,90
15. Nohová Jana MG Prachatice 5,90 6,10 12,00
16. Furbachová Michaela MG Prachatice 6,05 5,55 11,60
17. Stará Kateřina MG Prachatice 5,85 5,40 11,25




Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ROZPIS: VÁNOČNÍ KAPŘÍK

     V sobotu 10. prosince pořádá oddíl GSK Tábor závod základního programu pro všechny kategorie. V případě zájmu nahlaste účast do 18. listopadu 2011.

     Startovné 150,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.  

     Rozpis ke stažení zde:

Vánoční kapřík.odt (16 KB)

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ROZPIS: METEOR CUP

     V sobotu 12. listopadu pořádá oddíl TJ Meteor České Budějovice závod základního programu pro všechny kategorie. V případě zájmu nahlaste účast do 30. října 2011.

     Startovné 150,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.  

     Rozpis ke stažení zde:

Meteor Cup 2011.docx (30 KB)

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

  Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

XXXI. MS V MODERNÍ GYMNASTICE MONTPELLIER 2011
a zároven kvalifikace na OH v Londýně 2012

Jednotlivkyně víceboj (130):
1. Jevgenija Kanajeva (RUS) 116,650 b. (obruč 29,200 – míč 28,550 – kužele 29,400 – stuha  
                                                                         29,500)
2. Daria Kondakova (RUS) 116,600 (29,450 – 28,500 – 29,350 – 29,300)
3. Alija Garajeva (AZE) 112,450 (28,175 – 27,700 – 28,125 – 28,450)

47.    Monika Míčková (CZE) 73,825 (25,000 / 38. – 22,950 / 83. – 25,125 / 40. – 23,700 / 53.)
87.    Nataly Hamříková (CZE) 23,500 (79.) – 23,400 / 71. – 21,200 / 112. – 22,125 / 91.)
109.  Tereza Wágnerová (CZE) 65,2 (21,35 / 115. – 21,55 / 103. – 22,3 / 105. – 20,9 / 109.).


Týmy (31):
1.    RUS (Kanajeva, , Kondakova,Dmitrieva Merkulova) 290,275 b.
2.    BLR (Čarkašina, Staniouta , Rabtsava, Narkevich) 272,5
3.    UKR (Maksymenko,  Rizatdinova,Mazu,Shinkarenko) 269,675,

24.  CZE ( Mičková, Hamříková, Wagnerová) 231,…

Společné skladby byly bez české účasti:
1.    ITA 55,150 b.
2.    RUS 54,850 b.
3.    BUL 54,125 b.

Kdy a kde se konalo MS v moderní gymnastice

  • 1963 - Budapest (HUN): 1è Compétition Internationale - Individuelles
  • 1965 - Prague (TCH): 2nds Championnats du Monde - Individuelles
  • 1967 - Copenhague (DEN): 3ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1969 - Varna (BUL): 4ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1971 - La Havane (CUB): 5ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1973 - Rotterdam (NED): 6ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1975 - Madrid (ESP): 7ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1977 - Bâle (SUI) - 8ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1979 - Londres (GBR) - 9ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1981 - Munich (FRG) - 10ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1983 - Strasbourg (FRA) - 11ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1985 - Valladolid (ESP) - 12ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1987 - Varna (BUL) - 13ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1989 - Sarajevo (YUG) - 14ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1991 - Athènes (GRE) - 15ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1992 - Bruxelles (BEL) - 16ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1993 - Alicante (ESP) - 17ès Championnats du Monde - Individuelles
  • 1994 - Paris (FRA) - 18ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1995 - Vienne (AUT) - 19ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1996 - Budapest (HUN) - 20ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1997 - Berlin (GER) - 21ès Championnats du Monde - Individuelles
  • 1998 - Séville (ESP) - 22ès Championnats du Monde - Ensembles
  • 1999 - Osaka (JPN) - 23ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 2001 - Madrid (ESP) - 24ès Championnats du Monde - Individuelles
  • 2002 - Nouvelle-Orléans (USA) - 25ès Championnats du Monde -Ensembles
  • 2003 - Budapest (HUN) - 26ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 2005 - Baku (AZE) - 27ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 2007 - Patras (GRE) - 28ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 2009 - Mie (JPN) - 29ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 2010 - Moscou (RUS) - 30ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 2011 - Montpellier (FRA) - 31ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes


 

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ÚVODNÍ SCHŮZKA A ROZPIS TRÉNINKŮ
(26. ZÁŘÍ 2011)

    Úvodní informativní schůzka, především pro nová děvčata, ročník narození 2004 a mladší se koná v pondělí 26. září 2011 od 15:30 hod. ve Vile DDM (u koupaliště Hulák). Řádně vyplněné přihlášky odevzdejte do 23. září 2011 v DDM (platí pro všechny). Přihlášku naleznete zde na našich webových stránkách (viz. níže), v červencovém Radničním listu či přímo v DDM. Úplatu pro školní rok 2011/2012 ve výši Kč 1000,- je nutno zaplatit do 31. října 2010 přímo v DDM.

   Tréninkové hodiny budou probíhat v pondělí v tělocvičně ZŠ Zlatá stezka od 15:15 - 17:30 hod. Začínáme v pondělí 3. října 2011.

  Přihláška ke stažení zde:

Přihláška na zájmový kroužek.pdf (46 KB)

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

 

PRACHATICKONEWS A PRACHATICKÝ DENÍK O NÁS NAPSAL

     Volarská vločka - tak jsme pojmenovali zimní závod moderních gymnastek
gymnastek, který se uskutečnil 3. února v tělocvičně základní školy ve Volarech.
Závodilo se v základním programu, tedy sestavách, které jsou stejné pro všechny
závodnice, dle kategorií a soupeřila mezi sebou děvčata z oddílů z Volar a z
Prachatic. V závěru se předvedly domácí gymnastky se svou novou společnou
sestavou s obručemi.

Dagmar Amlerová, MŠ Volary

Výsledky:

Kategorie 0. C  – začínající závodnice:     1. Emma Dejmková, Prachatice
                                                                   2. Štěpánka Pluhařová, Prachatice

Kategorie 0. B – roč. 2006 a 2005: 1. Natálka Šebestová, Volary
                                                         2. Kristýna Havrdová, Prachatice
                                                         3. Žaneta Brašničková, Prachatice
                                                         4. Anna Zemanová, Prachatice

Kategorie 0. A – roč. 2004: 1. Renata Turková, Prachatice
                                             2. Eliška Pazourková, Volary
                                             3. Adéla Kouřilová, Prachatice

Kategorie 1. – roč. 2003-4: 1. Kristýna Stolariková, Volary
                                             2. Denisa Markovcová, Prachatice
                                             3. Klára Stuchlíková, Volary
                                             4. Klára Hušková, Prachatice

Kategorie 2. - roč. 2002-1: 1. Jana Nohová, Prachatice
                                             2. Michaela Pilátová, Prachatice
                                             3. Viktorie Šturmová, Volary
                                             4. Petra Pazourková, Volary
                                             5. Michaela Fürbachová, Prachatice
                                             6. Kateřina Bártová, Volary

 

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ROZPIS: JABLONECKÝ KORÁLEK

     V sobotu 17. března 2012 pořádá oddíl TJ Sokol Jablonec nad Niosu - Sportcentrum závod základního programu pro všechny kategorie. V případě zájmu nahlaste účast do 9. března 2012. Počet závodnic z oddílu je omezen.

     Startovné 100 - 150,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.  

     Rozpis ke stažení zde:

Jablonecký korálek.doc (43 KB)   

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ROZPIS: TŘEBOVICKÝ ČERTÍK

     V sobotu 18. února 2012 pořádá oddíl TJ Sokol Třebovice závod základního programu pro všechny kategorie. V případě zájmu nahlaste účast do 30. ledna 2012. Počet závodnic z oddílu je omezen.

     Startovné 150,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.  

     Rozpis ke stažení zde:

Třebovický čertík.doc (18 KB)

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ROZPIS: LIBERECKÝ ZÁVOD

     V sobotu 4. února 2012 pořádá oddíl SKMG Liberec závod základního programu pro všechny kategorie. V případě zájmu nahlaste účast do 22. ledna 2012.  Počet závodnic z oddílu je omezen.

     Startovné 150,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.  

     Rozpis ke stažení zde:

Liberecký závod.doc (1682 KB)

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

VÁNOČNÍ ODDÍLOVÝ ZÁVOD
(18. PROSINCE 2011)

0. C kategorie (nová děvčata)
- sestava bez náčiní a akrobacie

Pořadí Jméno
1. Emmička Dejmková

 

0. B kategorie (ročník 2005)
- sestava bez náčiní a akrobacie

 

Pořadí Jméno
1. Kristýnka Petrášková
2. Žanetka Brašničková

0. A kategorie (ročník 2004)
- sestava bez náčiní a akrobacie

 

Pořadí Jméno
1. - 2. Mája Caisová
1. - 2. Renatka Turková
3. Adélka Kouřilová

I. kategorie (ročník 2003 - 2002)
- sestava bez náčiní a se švihadlem

 

Pořadí Jméno
1. Deniska Markovcová
2. Adélka Lukášková
3. Bára Štětinová
4. Klárka Hušková

II. kategorie (ročník 2001 - 2000)
- sestava se švihadlem a obručí

 

Pořadí Jméno
1. Janička Nohová
2. Míša Furbachová
3. Kačka Kováčová
4. Kačka Stará

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

VÁNOČNÍ KAPŘÍK V TÁBOŘE
(10. PROSINCE 2011)

0.A kategorie ZPMG (ročník 2004)
- sestava bez náčiní a akrobacie
  

 

Pořadí

Jméno

Oddíl

Bez náčiní

Akrobacie

Celkem

1. Dorčáková Vanda TJ Meteor ČB 8,25 7,85 16,10
2. Kopečná Viktorie TJ Meteor ČB 7,95 7,95 15,90
3. Květoňová Kateřina GSK Tábor 7,90 7,65 15,55
4. Novotná Nela TJ Meteor ČB 7,50 7,85 15,35
5. Olivová Hana GSK Tábor 7,75 7,50 15,25
6. - 7. Melelo Esther Sokol Praha Kr. Vinohr. 7,20 8,00 15,20
6. - 7. Lefanová Veronika TJ Meteor ČB 7,75 7,45 15,20
8. Charlotte Jones Sokol Praha Kr. Vinohr. 7,70 7,40 15,10
9. Matějíčková Magdaléna GSK Tábor 7,20 7,85 15,05
10. Kyselová Zuzana TJ Meteor ČB 7,35 7,55 14,90
11. - 12. Vilímková Julie Sokol Praha Kr. Vinohr. 6,95 7,90 14,85
11. - 12. Pilařová Natálie GSK Tábor 7,20 7,65 14,85
13. Komendová Aneta GSK Tábor 7,35 7,25 14,60
14. Komendová Nikola GSK Tábor 7,25 7,20 14,45
15. Olivová Sára GSK Tábor 6,90 7,40 14,30
16. - 17. Lutovská Nikola GSK Tábor 7,00 7,15 14,15
16. - 17. Turková Renata MG Prachatice 7,05 7,10 14,15
18. Schorníková Adéla GSK Tábor 6,40 7,00 13,40
19. Velková Nela GSK Tábor 6,25 6,70 12,95
20. Libichová Klára GSK Tábor 6,20 6,40 12,60

I. kategorie ZPMG (ročník 2003 a 2002)
- sestava bez náčiní a se švihadlem

 

Pořadí

Jméno

Oddíl

Bez náčiní

Švihadlo

Celkem

1. Novodvorská Eliška TJ Meteor ČB 8,25 8,20 16,45
2. Kohoutková Justýna GSK Tábor 7,80 8,25 16,05
3. Vejsadová Klára TJ Meteor ČB 7,80 8,00 15,80
4. Stejskalová Nikol TJ Meteor ČB 8,10 7,35 15,45
5. Mikolášová Marika TJ Meteor ČB 7,60 7,60 15,20
6. Kalkušová Tereza TJ Meteor ČB 7,45 7,00 14,45
7. Šedivá Klára TJ Meteor ČB 7,30 7,10 14,40
8. Knižková Nikola TJ Meteor ČB 7,35 7,00 14,35
9. Jindrová Petra GSK Tábor 6,80 7,35 14,15
10. Říhová Eliška GSK Tábor 6,30 7,15 13,45
11. - 12. Kalašová Aneta GSK Tábor 6,70 6,45 13,15
11. - 12. Kuklová Anežka GSK Tábor 5,90 6,25 12,15
13. Auterská Kristýna GSK Tábor 6,05 5,60 11,65
14. - 15 Karpíšková Zuzana GSK Tábor 5,70 5,60 11,30
14. - 15. Lukášková Adéla MG Prachatice 5,70 5,60 11,30
16. Kubová Adéla GSK Tábor 4,65 4,55 9,20
17. Syrovátková Barbora GSK Tábor 4,25 4,50 8,75

II. kategorie (ročník 2001 - 2000)
- sestava se švihadlem a obručí

 

Pořadí

Jméno

Oddíl

Švihadlo

Obruč

Celkem

1. Zelenková Karolína GSK Tábor 8,15 8,00 16,15
2. Tlačilová Terezna TJ Meteor ČB 8,00 8,10 16,10
3. Fuková Barbora TJ Meteor ČB 8,05 7,60 15,65
4. Radošová Kristýna TJ Meteor ČB 7,70 7,60 15,30
5. Kamarýtová Monika TJ Meteor ČB 7,55 7,55 15,10
6. Krejsová Lucie TJ Meteor ČB 7,35 7,65 15,00
7. Augustinová Alena Active - SVČ Žďár nad Sáz. 7,50 7,45 14,95
8. Polívková Valentýna TJ Meteor ČB 7,20 7,40 14,60
9. Míková Kateřina GSK Tábor 6,90 7,60 14,50
10. Hindy Lucie TJ Meteor ČB 7,30 7,10 14,40
11. Auterská Denisa GSK Tábor 7,00 7,15 14,15
12. Šilhová Veronika GSK Tábor 6,60 7,45 14,05
13. Krejsová Barbora TJ Meteor ČB 6,95 6,90 13,85
14. Nohová Jana MG Prachatice 6,90 6,65 13,55
15. Svitáková Klára GSK Tábor 6,50 6,85 13,35
16. Kováčová Kateřina MG Prachatice 5,55 6,25 11,80

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

VÝSLEDKY METEOR CUPU ČESKÉ BUDĚJOVICE
(12. LISOTPADU 2011)


0.B kategorie ZPMG (ročník 2004 a mladš)
- sestava bez náčiní a akrobacie

 

Pořadí

Jméno

Oddíl

Bez náčiní

Akrobacie

Celkem

1. Novotná Nela TJ Meteor ČB 7,50 7,30 14,80
2. Olivová Hana GSK Tábor 7,10 7,10 14,20
3. Květoňová Kateřina GSK Tábor 7,00 7,15 14,15
4. Uhrová Veronika TJ Meteor ČB 6,85 6,75 13,60
5. Prieglová Aneta TJ Meteor ČB 6,775 6,50 13,275
6. Schorníková Adéla GSK Tábor 6,20 6,60 12,80
7. Brašničková Žaneta MG Prachatice 6,10 5,90 12,00

0.A kategorie ZPMG (ročník 2003 - 2004 + 2. třída)
- sestava bez náčiní a akrobacie
 

 

Pořadí

Jméno

Oddíl

Bez náčiní

Akrobacie

Celkem

1. Dorčáková Vanda TJ Meteor ČB 8,10 7,85 15,95
2. Lefanová Veronika TJ Meteor ČB 8,00 7,50 15,50
3. Kopečná Viktorie TJ Meteor ČB 7,95 7,40 15,35
4. Komendová Nikola GSK Tábor 7,55 7,10 14,65
5. Matějíčková Magda GSK Tábor 7,10 7,00 14,10
6. Kyselová Zuzana TJ Meteor ČB 7,05 6,70 13,75
7. Turková Renata MG Prachatice 6,80 6,80 13,60
8. Olivová Sára GSK Tábor 6,825 6,75 13,575
9. Caisová Marika MG Prachatice 6,75 6,75 13,50

I. kategorie ZPMG (ročník 2002 - 2003)
- sestava bez náčiní a se švihadlem

 



 

Pořadí

Jméno

Oddíl

Bez náčiní

Švihadlo

Celkem

1. Novodvorská Eliška TJ Meteor ČB 8,50 7,95 16,45
2. Kohoutková Justýna GSK Tábor 7,65 7,45 15,10
3. Vejsadová Klára TJ Meteor ČB 7,95 7,00 14,95
4. Stejskalová Nikola TJ Meteor ČB 7,75 7,15 14,90
5. Šturmová Viktorie TJ Tatran Volary 7,55 7,00 14,55
6. Mikolášová Marika TJ Meteor ČB 7,10 7,25 14,35
7. Knížková Nikola TJ Meteor ČB 7,45 6,70 14,15
8. Zdrhová Jana TJ Meteor ČB 7,05 7,00 14,05
9. Jindrová Petra GSK Tábor 6,65 7,30 13,95
10. Markovcová Denisa MG Prachatice 6,80 6,75 13,55
11. Šedivá Klára TJ Meteor ČB 6,90 6,50 13,40
12. Stolariková Kristýna TJ Tatran Volary 6,45 6,40 12,85
13. Štětinová Barbora MG Prachatice 6,15 6,25 12,40
14. Říhová Eliška GSK Tábor 5,60 6,50 12,10
15. Kalašová Aneta GSK Tábor 6,00 6,10 12,10
16. Auterská Kristýna GSK Tábor 5,45 5,75 11,20
17. Syrovátková Barbora GSK Tábor 4,05 4,85 8,90

II. kategorie ZPMG (ročník 1999 - 2001)
- sestava se švihadlem a obručí


 

Pořadí

Jméno

Oddíl

Švihadlo

Obruč

Celkem

1. Fuková Barbora TJ Meteor ČB 8,20 7,85 16,05
2. Tlačilová Tereza TJ Meteor ČB 8,30 7,70 16,00
3. Zelenková Karolína GSK Tábor 7,75 7,70 15,45
4. Radošová Kristýna TJ Meteor ČB 7,80 7,50 15,30
5. Polívková Valentýna TJ Meteor ČB 7,45 7,35 14,80
6. Krejsová Lucie TJ Meteor ČB 7,20 7,40 14,60
7. Kamarýtová Monika TJ Meteor ČB 7,35 7,05 14,40
8. Míková Kateřina GSK Tábor 7,10 7,15 14,25
9. Hindy Lucie TJ Meteor ČB 7,00 6,95 13,95
10. Šilhová Veronika GSK Tábor 7,00 6,90 13,90
11. Svitáková Klára GSK Tábor 6,55 7,00 13,55
12. Stodolovská Lenka TJ Meteor ČB 6,95 6,55 13,50
13. Auterská Denisa GSK Tébor 6,05 7,20 13,25
14. Krejsová Barbora TJ Meteor ČB 6,35 6,55 12,90
15. Nohová Jana MG Prachatice 5,90 6,10 12,00
16. Furbachová Michaela MG Prachatice 6,05 5,55 11,60
17. Stará Kateřina MG Prachatice 5,85 5,40 11,25




Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ROZPIS: VÁNOČNÍ KAPŘÍK

     V sobotu 10. prosince pořádá oddíl GSK Tábor závod základního programu pro všechny kategorie. V případě zájmu nahlaste účast do 18. listopadu 2011.

     Startovné 150,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.  

     Rozpis ke stažení zde:

Vánoční kapřík.odt (16 KB)

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ROZPIS: METEOR CUP

     V sobotu 12. listopadu pořádá oddíl TJ Meteor České Budějovice závod základního programu pro všechny kategorie. V případě zájmu nahlaste účast do 30. října 2011.

     Startovné 150,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.  

     Rozpis ke stažení zde:

Meteor Cup 2011.docx (30 KB)

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

  Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

XXXI. MS V MODERNÍ GYMNASTICE MONTPELLIER 2011
a zároven kvalifikace na OH v Londýně 2012

Jednotlivkyně víceboj (130):
1. Jevgenija Kanajeva (RUS) 116,650 b. (obruč 29,200 – míč 28,550 – kužele 29,400 – stuha  
                                                                         29,500)
2. Daria Kondakova (RUS) 116,600 (29,450 – 28,500 – 29,350 – 29,300)
3. Alija Garajeva (AZE) 112,450 (28,175 – 27,700 – 28,125 – 28,450)

47.    Monika Míčková (CZE) 73,825 (25,000 / 38. – 22,950 / 83. – 25,125 / 40. – 23,700 / 53.)
87.    Nataly Hamříková (CZE) 23,500 (79.) – 23,400 / 71. – 21,200 / 112. – 22,125 / 91.)
109.  Tereza Wágnerová (CZE) 65,2 (21,35 / 115. – 21,55 / 103. – 22,3 / 105. – 20,9 / 109.).


Týmy (31):
1.    RUS (Kanajeva, , Kondakova,Dmitrieva Merkulova) 290,275 b.
2.    BLR (Čarkašina, Staniouta , Rabtsava, Narkevich) 272,5
3.    UKR (Maksymenko,  Rizatdinova,Mazu,Shinkarenko) 269,675,

24.  CZE ( Mičková, Hamříková, Wagnerová) 231,…

Společné skladby byly bez české účasti:
1.    ITA 55,150 b.
2.    RUS 54,850 b.
3.    BUL 54,125 b.

Kdy a kde se konalo MS v moderní gymnastice

  • 1963 - Budapest (HUN): 1è Compétition Internationale - Individuelles
  • 1965 - Prague (TCH): 2nds Championnats du Monde - Individuelles
  • 1967 - Copenhague (DEN): 3ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1969 - Varna (BUL): 4ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1971 - La Havane (CUB): 5ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1973 - Rotterdam (NED): 6ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1975 - Madrid (ESP): 7ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1977 - Bâle (SUI) - 8ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1979 - Londres (GBR) - 9ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1981 - Munich (FRG) - 10ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1983 - Strasbourg (FRA) - 11ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1985 - Valladolid (ESP) - 12ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1987 - Varna (BUL) - 13ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1989 - Sarajevo (YUG) - 14ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1991 - Athènes (GRE) - 15ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1992 - Bruxelles (BEL) - 16ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1993 - Alicante (ESP) - 17ès Championnats du Monde - Individuelles
  • 1994 - Paris (FRA) - 18ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1995 - Vienne (AUT) - 19ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1996 - Budapest (HUN) - 20ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1997 - Berlin (GER) - 21ès Championnats du Monde - Individuelles
  • 1998 - Séville (ESP) - 22ès Championnats du Monde - Ensembles
  • 1999 - Osaka (JPN) - 23ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 2001 - Madrid (ESP) - 24ès Championnats du Monde - Individuelles
  • 2002 - Nouvelle-Orléans (USA) - 25ès Championnats du Monde -Ensembles
  • 2003 - Budapest (HUN) - 26ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 2005 - Baku (AZE) - 27ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 2007 - Patras (GRE) - 28ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 2009 - Mie (JPN) - 29ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 2010 - Moscou (RUS) - 30ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 2011 - Montpellier (FRA) - 31ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes

 

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ÚVODNÍ SCHŮZKA A ROZPIS TRÉNINKŮ
(26. ZÁŘÍ 2011)

    Úvodní informativní schůzka, především pro nová děvčata, ročník narození 2004 a mladší se koná v pondělí 26. září 2011 od 15:30 hod. ve Vile DDM (u koupaliště Hulák). Řádně vyplněné přihlášky odevzdejte do 23. září 2011 v DDM (platí pro všechny). Přihlášku naleznete zde na našich webových stránkách (viz. níže), v červencovém Radničním listu či přímo v DDM. Úplatu pro školní rok 2011/2012 ve výši Kč 1000,- je nutno zaplatit do 31. října 2010 přímo v DDM.

   Tréninkové hodiny budou probíhat v pondělí v tělocvičně ZŠ Zlatá stezka od 15:15 - 17:30 hod. Začínáme v pondělí 3. října 2011.

  Přihláška ke stažení zde:

Přihláška na zájmový kroužek.pdf (46 KB)

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

 

 

ROZPIS: MOUDRÁ SOVA

     V sobotu 2. června 2012 pořádá oddíl USK Slávie Ústí nad Labem závod základního programu pro všechny kategorie. V případě zájmu nahlaste účast do 23. května 2012. 

     Startovné 150,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.  

     Rozpis ke stažení zde:

Moudrá sova.doc (56 KB)

 Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ROZPIS: JARNÍ POHÁR MĚSTA PLZEŇ

     V neděli 22. dubna 2012 pořádá oddíl TJ Slovan Plzeň závod základního programu pro I. a II. kategorii (ročník 2004 a starší). V případě zájmu nahlaste účast do 9. dubna 2012. 

     Startovné 200,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.  

     Rozpis ke stažení zde:

Jarní pohár města Plzeň.doc (34 KB)

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

JARNÍ POHODA V TÁBOŘE
(18. BŘEZNA 2012)

Výsledky ke stažení zde: Výsledky.xls (90 KB)

 

 

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ROZPIS: BRUNTÁLSKÉ JARO

     V sobotu 28. dubna 2012 pořádá oddíl TJ Slavoj Bruntál závod základního programu pro 0. kategorii (ročník 2005 a mladší). V případě zájmu nahlaste účast do 12. dubna 2012. 

     Startovné 200,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.  

     Rozpis ke stažení zde:

Bruntálské jaro.doc (88 KB)

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ROZPIS: O ČARODĚJNICKÉ KOŠTĚ

     V sobotu 28. dubna 2012 pořádá oddíl TJ Sokol Královské Vinohrady závod základního programu pro všechny kategorie. V případě zájmu nahlaste účast do 15. dubna 2012. 

     Startovné 150,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.  

     Rozpis ke stažení zde:

O čarodějnické koště.xls (67 KB) 

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ROZPIS: MEMORIÁL MILADY DUCKEOVÉ

     V neděli 6. května 2012 pořádá oddíl GSK 2. ZŠ Mariánské Lázně závod základního programu pro všechny kategorie. V případě zájmu nahlaste účast do 6. dubna 2012. 

     Startovné 150,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.  

     Rozpis ke stažení zde:

Memoriál Milady Duckeové.doc (32 KB)

 Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ROZPIS: BŘECLAVSKÝ SNĚHULÁK

     V neděli 18. března 2012 pořádá oddíl GSK Tábor závod základního programu pro všechny kategorie. V případě zájmu nahlaste účast do 29. února 2012. Počet závodnic z oddílu je omezen.

     Startovné 200,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.  

 

     Rozpis ke stažení zde:

Jarní pohoda.doc (38 KB)

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

NABÍDKA TÁBORŮ DDM PRACHATICE

Nabídka táborů 2012.doc (3107 KB)

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

POZVÁNKA

 Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ROZPIS: BŘECLAVSKÝ SNĚHULÁK

     V sobotu 24. března 2012 pořádá oddíl SK MG Břeclav závod základního programu pro všechny kategorie. V případě zájmu nahlaste účast do 11. března 2012.

     Startovné 150,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.  

 

     Rozpis ke stažení zde:

Břeclavský sněhulák.doc (81 KB)   

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ROZPIS: ŽĎÁRSKÁ PAMPELIŠKA

     V sobotu 28. dubna 2012 pořádá oddíl MG ŠSK při Active-SVČ Žďár nad Sázavouce závod základního programu pro všechny kategorie. V případě zájmu nahlaste účast do 30. ledna 2012. Počet závodnic z oddílu je omezen.

     Startovné 150,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.  

 

     Rozpis ke stažení zde:

Žďárská pampeliška.doc (28 KB)

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif 

ROZPIS: PŘEROVSKÁ STUŽKA

     V neděli 6. května 2012 pořádá oddíl TJ Spartak Přerov závod základního programu pro 0. kategorii (ročník 2005 a mladší) a I. kategorii (ročník 2004 - 2003). V případě zájmu nahlaste účast do 21. dubna 2012. Počet závodnic z oddílu je omezen.

     Startovné 200,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.  

 

     Rozpis ke stažení zde:

Přerovská stužka.doc (32 KB)

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ROZPIS: TŘEBOVICKÝ ČERTÍK

     V sobotu 18. února 2012 pořádá oddíl TJ Sokol Třebovice závod základního programu pro všechny kategorie. V případě zájmu nahlaste účast do 30. ledna 2012. Počet závodnic z oddílu je omezen.

     Startovné 150,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.  

 

     Rozpis ke stažení zde:

Třebovický čertík.doc (18 KB)

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ROZPIS: LIBERECKÝ ZÁVOD

     V sobotu 4. února 2012 pořádá oddíl SKMG Liberec závod základního programu pro všechny kategorie. V případě zájmu nahlaste účast do 22. ledna 2012.  Počet závodnic z oddílu je omezen.

     Startovné 150,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.  

 

     Rozpis ke stažení zde:

Liberecký závod.doc (1682 KB)

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

VÁNOČNÍ ODDÍLOVÝ ZÁVOD
(18. PROSINCE 2011)

0. C kategorie (nová děvčata)
- sestava bez náčiní a akrobacie

 

Pořadí Jméno
1. Emmička Dejmková

 

 

Pořadí Jméno
1. Kristýnka Petrášková
2. Žanetka Brašničková

0. A kategorie (ročník 2004)
- sestava bez náčiní a akrobacie

 

Pořadí Jméno
1. - 2. Mája Caisová
1. - 2. Renatka Turková
3. Adélka Kouřilová

I. kategorie (ročník 2003 - 2002)
- sestava bez náčiní a se švihadlem

 

Pořadí Jméno
1. Deniska Markovcová
2. Adélka Lukášková
3. Bára Štětinová
4. Klárka Hušková

II. kategorie (ročník 2001 - 2000)
- sestava se švihadlem a obručí

 

Pořadí Jméno
1. Janička Nohová
2. Míša Furbachová
3. Kačka Kováčová
4. Kačka Stará

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

VÁNOČNÍ KAPŘÍK V TÁBOŘE
(10. PROSINCE 2011)

0.A kategorie ZPMG (ročník 2004)
- sestava bez náčiní a akrobacie
  

 

Pořadí

Jméno

Oddíl

Bez náčiní

Akrobacie

Celkem

1. Dorčáková Vanda TJ Meteor ČB 8,25 7,85 16,10
2. Kopečná Viktorie TJ Meteor ČB 7,95 7,95 15,90
3. Květoňová Kateřina GSK Tábor 7,90 7,65 15,55
4. Novotná Nela TJ Meteor ČB 7,50 7,85 15,35
5. Olivová Hana GSK Tábor 7,75 7,50 15,25
6. - 7. Melelo Esther Sokol Praha Kr. Vinohr. 7,20 8,00 15,20
6. - 7. Lefanová Veronika TJ Meteor ČB 7,75 7,45 15,20
8. Charlotte Jones Sokol Praha Kr. Vinohr. 7,70 7,40 15,10
9. Matějíčková Magdaléna GSK Tábor 7,20 7,85 15,05
10. Kyselová Zuzana TJ Meteor ČB 7,35 7,55 14,90
11. - 12. Vilímková Julie Sokol Praha Kr. Vinohr. 6,95 7,90 14,85
11. - 12. Pilařová Natálie GSK Tábor 7,20 7,65 14,85
13. Komendová Aneta GSK Tábor 7,35 7,25 14,60
14. Komendová Nikola GSK Tábor 7,25 7,20 14,45
15. Olivová Sára GSK Tábor 6,90 7,40 14,30
16. - 17. Lutovská Nikola GSK Tábor 7,00 7,15 14,15
16. - 17. Turková Renata MG Prachatice 7,05 7,10 14,15
18. Schorníková Adéla GSK Tábor 6,40 7,00 13,40
19. Velková Nela GSK Tábor 6,25 6,70 12,95
20. Libichová Klára GSK Tábor 6,20 6,40 12,60

I. kategorie ZPMG (ročník 2003 a 2002)
- sestava bez náčiní a se švihadlem

 

Pořadí

Jméno

Oddíl

Bez náčiní

Švihadlo

Celkem

1. Novodvorská Eliška TJ Meteor ČB 8,25 8,20 16,45
2. Kohoutková Justýna GSK Tábor 7,80 8,25 16,05
3. Vejsadová Klára TJ Meteor ČB 7,80 8,00 15,80
4. Stejskalová Nikol TJ Meteor ČB 8,10 7,35 15,45
5. Mikolášová Marika TJ Meteor ČB 7,60 7,60 15,20
6. Kalkušová Tereza TJ Meteor ČB 7,45 7,00 14,45
7. Šedivá Klára TJ Meteor ČB 7,30 7,10 14,40
8. Knižková Nikola TJ Meteor ČB 7,35 7,00 14,35
9. Jindrová Petra GSK Tábor 6,80 7,35 14,15
10. Říhová Eliška GSK Tábor 6,30 7,15 13,45
11. - 12. Kalašová Aneta GSK Tábor 6,70 6,45 13,15
11. - 12. Kuklová Anežka GSK Tábor 5,90 6,25 12,15
13. Auterská Kristýna GSK Tábor 6,05 5,60 11,65
14. - 15 Karpíšková Zuzana GSK Tábor 5,70 5,60 11,30
14. - 15. Lukášková Adéla MG Prachatice 5,70 5,60 11,30
16. Kubová Adéla GSK Tábor 4,65 4,55 9,20
17. Syrovátková Barbora GSK Tábor 4,25 4,50 8,75

II. kategorie (ročník 2001 - 2000)
- sestava se švihadlem a obručí

 

Pořadí

Jméno

Oddíl

Švihadlo

Obruč

Celkem

1. Zelenková Karolína GSK Tábor 8,15 8,00 16,15
2. Tlačilová Terezna TJ Meteor ČB 8,00 8,10 16,10
3. Fuková Barbora TJ Meteor ČB 8,05 7,60 15,65
4. Radošová Kristýna TJ Meteor ČB 7,70 7,60 15,30
5. Kamarýtová Monika TJ Meteor ČB 7,55 7,55 15,10
6. Krejsová Lucie TJ Meteor ČB 7,35 7,65 15,00
7. Augustinová Alena Active - SVČ Žďár nad Sáz. 7,50 7,45 14,95
8. Polívková Valentýna TJ Meteor ČB 7,20 7,40 14,60
9. Míková Kateřina GSK Tábor 6,90 7,60 14,50
10. Hindy Lucie TJ Meteor ČB 7,30 7,10 14,40
11. Auterská Denisa GSK Tábor 7,00 7,15 14,15
12. Šilhová Veronika GSK Tábor 6,60 7,45 14,05
13. Krejsová Barbora TJ Meteor ČB 6,95 6,90 13,85
14. Nohová Jana MG Prachatice 6,90 6,65 13,55
15. Svitáková Klára GSK Tábor 6,50 6,85 13,35
16. Kováčová Kateřina MG Prachatice 5,55 6,25 11,80

 

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

VÝSLEDKY METEOR CUPU ČESKÉ BUDĚJOVICE
(12. LISOTPADU 2011)


0.B kategorie ZPMG (ročník 2004 a mladš)
- sestava bez náčiní a akrobacie

 

Pořadí

Jméno

Oddíl

Bez náčiní

Akrobacie

Celkem

1. Novotná Nela TJ Meteor ČB 7,50 7,30 14,80
2. Olivová Hana GSK Tábor 7,10 7,10 14,20
3. Květoňová Kateřina GSK Tábor 7,00 7,15 14,15
4. Uhrová Veronika TJ Meteor ČB 6,85 6,75 13,60
5. Prieglová Aneta TJ Meteor ČB 6,775 6,50 13,275
6. Schorníková Adéla GSK Tábor 6,20 6,60 12,80
7. Brašničková Žaneta MG Prachatice 6,10 5,90 12,00

0.A kategorie ZPMG (ročník 2003 - 2004 + 2. třída)
- sestava bez náčiní a akrobacie
 

 

Pořadí

Jméno

Oddíl

Bez náčiní

Akrobacie

Celkem

1. Dorčáková Vanda TJ Meteor ČB 8,10 7,85 15,95
2. Lefanová Veronika TJ Meteor ČB 8,00 7,50 15,50
3. Kopečná Viktorie TJ Meteor ČB 7,95 7,40 15,35
4. Komendová Nikola GSK Tábor 7,55 7,10 14,65
5. Matějíčková Magda GSK Tábor 7,10 7,00 14,10
6. Kyselová Zuzana TJ Meteor ČB 7,05 6,70 13,75
7. Turková Renata MG Prachatice 6,80 6,80 13,60
8. Olivová Sára GSK Tábor 6,825 6,75 13,575
9. Caisová Marika MG Prachatice 6,75 6,75 13,50

I. kategorie ZPMG (ročník 2002 - 2003)
- sestava bez náčiní a se švihadlem

 



 

Pořadí

Jméno

Oddíl

Bez náčiní

Švihadlo

Celkem

1. Novodvorská Eliška TJ Meteor ČB 8,50 7,95 16,45
2. Kohoutková Justýna GSK Tábor 7,65 7,45 15,10
3. Vejsadová Klára TJ Meteor ČB 7,95 7,00 14,95
4. Stejskalová Nikola TJ Meteor ČB 7,75 7,15 14,90
5. Šturmová Viktorie TJ Tatran Volary 7,55 7,00 14,55
6. Mikolášová Marika TJ Meteor ČB 7,10 7,25 14,35
7. Knížková Nikola TJ Meteor ČB 7,45 6,70 14,15
8. Zdrhová Jana TJ Meteor ČB 7,05 7,00 14,05
9. Jindrová Petra GSK Tábor 6,65 7,30 13,95
10. Markovcová Denisa MG Prachatice 6,80 6,75 13,55
11. Šedivá Klára TJ Meteor ČB 6,90 6,50 13,40
12. Stolariková Kristýna TJ Tatran Volary 6,45 6,40 12,85
13. Štětinová Barbora MG Prachatice 6,15 6,25 12,40
14. Říhová Eliška GSK Tábor 5,60 6,50 12,10
15. Kalašová Aneta GSK Tábor 6,00 6,10 12,10
16. Auterská Kristýna GSK Tábor 5,45 5,75 11,20
17. Syrovátková Barbora GSK Tábor 4,05 4,85 8,90

 

II. kategorie ZPMG (ročník 1999 - 2001)
- sestava se švihadlem a obručí


 

Pořadí

Jméno

Oddíl

Švihadlo

Obruč

Celkem

1. Fuková Barbora TJ Meteor ČB 8,20 7,85 16,05
2. Tlačilová Tereza TJ Meteor ČB 8,30 7,70 16,00
3. Zelenková Karolína GSK Tábor 7,75 7,70 15,45
4. Radošová Kristýna TJ Meteor ČB 7,80 7,50 15,30
5. Polívková Valentýna TJ Meteor ČB 7,45 7,35 14,80
6. Krejsová Lucie TJ Meteor ČB 7,20 7,40 14,60
7. Kamarýtová Monika TJ Meteor ČB 7,35 7,05 14,40
8. Míková Kateřina GSK Tábor 7,10 7,15 14,25
9. Hindy Lucie TJ Meteor ČB 7,00 6,95 13,95
10. Šilhová Veronika GSK Tábor 7,00 6,90 13,90
11. Svitáková Klára GSK Tábor 6,55 7,00 13,55
12. Stodolovská Lenka TJ Meteor ČB 6,95 6,55 13,50
13. Auterská Denisa GSK Tébor 6,05 7,20 13,25
14. Krejsová Barbora TJ Meteor ČB 6,35 6,55 12,90
15. Nohová Jana MG Prachatice 5,90 6,10 12,00
16. Furbachová Michaela MG Prachatice 6,05 5,55 11,60
17. Stará Kateřina MG Prachatice 5,85 5,40 11,25




Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ROZPIS: VÁNOČNÍ KAPŘÍK

     V sobotu 10. prosince pořádá oddíl GSK Tábor závod základního programu pro všechny kategorie. V případě zájmu nahlaste účast do 18. listopadu 2011.

     Startovné 150,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.  

 

     Rozpis ke stažení zde:

Vánoční kapřík.odt (16 KB)

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ROZPIS: METEOR CUP

     V sobotu 12. listopadu pořádá oddíl TJ Meteor České Budějovice závod základního programu pro všechny kategorie. V případě zájmu nahlaste účast do 30. října 2011.

     Startovné 150,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.  

 

     Rozpis ke stažení zde:

Meteor Cup 2011.docx (30 KB)

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

  Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

XXXI. MS V MODERNÍ GYMNASTICE MONTPELLIER 2011
a zároven kvalifikace na OH v Londýně 2012

Jednotlivkyně víceboj (130):
1. Jevgenija Kanajeva (RUS) 116,650 b. (obruč 29,200 – míč 28,550 – kužele 29,400 – stuha  
                                                                         29,500)
2. Daria Kondakova (RUS) 116,600 (29,450 – 28,500 – 29,350 – 29,300)
3. Alija Garajeva (AZE) 112,450 (28,175 – 27,700 – 28,125 – 28,450)

47.    Monika Míčková (CZE) 73,825 (25,000 / 38. – 22,950 / 83. – 25,125 / 40. – 23,700 / 53.)
87.    Nataly Hamříková (CZE) 23,500 (79.) – 23,400 / 71. – 21,200 / 112. – 22,125 / 91.)
109.  Tereza Wágnerová (CZE) 65,2 (21,35 / 115. – 21,55 / 103. – 22,3 / 105. – 20,9 / 109.).


Týmy (31):
1.    RUS (Kanajeva, , Kondakova,Dmitrieva Merkulova) 290,275 b.
2.    BLR (Čarkašina, Staniouta , Rabtsava, Narkevich) 272,5
3.    UKR (Maksymenko,  Rizatdinova,Mazu,Shinkarenko) 269,675,

24.  CZE ( Mičková, Hamříková, Wagnerová) 231,…

Společné skladby byly bez české účasti:
1.    ITA 55,150 b.
2.    RUS 54,850 b.
3.    BUL 54,125 b.

Kdy a kde se konalo MS v moderní gymnastice

  • 1963 - Budapest (HUN): 1è Compétition Internationale - Individuelles
  • 1965 - Prague (TCH): 2nds Championnats du Monde - Individuelles
  • 1967 - Copenhague (DEN): 3ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1969 - Varna (BUL): 4ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1971 - La Havane (CUB): 5ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1973 - Rotterdam (NED): 6ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1975 - Madrid (ESP): 7ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1977 - Bâle (SUI) - 8ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1979 - Londres (GBR) - 9ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1981 - Munich (FRG) - 10ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1983 - Strasbourg (FRA) - 11ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1985 - Valladolid (ESP) - 12ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1987 - Varna (BUL) - 13ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1989 - Sarajevo (YUG) - 14ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1991 - Athènes (GRE) - 15ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1992 - Bruxelles (BEL) - 16ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1993 - Alicante (ESP) - 17ès Championnats du Monde - Individuelles
  • 1994 - Paris (FRA) - 18ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1995 - Vienne (AUT) - 19ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1996 - Budapest (HUN) - 20ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1997 - Berlin (GER) - 21ès Championnats du Monde - Individuelles
  • 1998 - Séville (ESP) - 22ès Championnats du Monde - Ensembles
  • 1999 - Osaka (JPN) - 23ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 2001 - Madrid (ESP) - 24ès Championnats du Monde - Individuelles
  • 2002 - Nouvelle-Orléans (USA) - 25ès Championnats du Monde -Ensembles
  • 2003 - Budapest (HUN) - 26ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 2005 - Baku (AZE) - 27ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 2007 - Patras (GRE) - 28ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 2009 - Mie (JPN) - 29ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 2010 - Moscou (RUS) - 30ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 2011 - Montpellier (FRA) - 31ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes


 

 

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ÚVODNÍ SCHŮZKA A ROZPIS TRÉNINKŮ
(26. ZÁŘÍ 2011)

    Úvodní informativní schůzka, především pro nová děvčata, ročník narození 2004 a mladší se koná v pondělí 26. září 2011 od 15:30 hod. ve Vile DDM (u koupaliště Hulák). Řádně vyplněné přihlášky odevzdejte do 23. září 2011 v DDM (platí pro všechny). Přihlášku naleznete zde na našich webových stránkách (viz. níže), v červencovém Radničním listu či přímo v DDM. Úplatu pro školní rok 2011/2012 ve výši Kč 1000,- je nutno zaplatit do 31. října 2010 přímo v DDM.

   Tréninkové hodiny budou probíhat v pondělí v tělocvičně ZŠ Zlatá stezka od 15:15 - 17:30 hod. Začínáme v pondělí 3. října 2011.

  Přihláška ke stažení zde:

Přihláška na zájmový kroužek.pdf (46 KB)

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

 

PRACHATICKONEWS A PRACHATICKÝ DENÍK O NÁS NAPSAL

 

     Volarská vločka - tak jsme pojmenovali zimní závod moderních gymnastek
gymnastek, který se uskutečnil 3. února v tělocvičně základní školy ve Volarech.
Závodilo se v základním programu, tedy sestavách, které jsou stejné pro všechny
závodnice, dle kategorií a soupeřila mezi sebou děvčata z oddílů z Volar a z
Prachatic. V závěru se předvedly domácí gymnastky se svou novou společnou
sestavou s obručemi.

Dagmar Amlerová, MŠ Volary

Výsledky:

Kategorie 0. C  – začínající závodnice:     1. Emma Dejmková, Prachatice
                                                                   2. Štěpánka Pluhařová, Prachatice

Kategorie 0. B – roč. 2006 a 2005: 1. Natálka Šebestová, Volary
                                                         2. Kristýna Havrdová, Prachatice
                                                         3. Žaneta Brašničková, Prachatice
                                                         4. Anna Zemanová, Prachatice

Kategorie 0. A – roč. 2004: 1. Renata Turková, Prachatice
                                             2. Eliška Pazourková, Volary
                                             3. Adéla Kouřilová, Prachatice

Kategorie 1. – roč. 2003-4: 1. Kristýna Stolariková, Volary
                                             2. Denisa Markovcová, Prachatice
                                             3. Klára Stuchlíková, Volary
                                             4. Klára Hušková, Prachatice

Kategorie 2. - roč. 2002-1: 1. Jana Nohová, Prachatice
                                             2. Michaela Pilátová, Prachatice
                                             3. Viktorie Šturmová, Volary
                                             4. Petra Pazourková, Volary
                                             5. Michaela Fürbachová, Prachatice
                                             6. Kateřina Bártová, Volary

 

      

 

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ROZPIS: JABLONECKÝ KORÁLEK

     V sobotu 17. března 2012 pořádá oddíl TJ Sokol Jablonec nad Niosu - Sportcentrum závod základního programu pro všechny kategorie. V případě zájmu nahlaste účast do 9. března 2012. Počet závodnic z oddílu je omezen.

     Startovné 100 - 150,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.  

 

     Rozpis ke stažení zde:

Jablonecký korálek.doc (43 KB)   

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ROZPIS: TŘEBOVICKÝ ČERTÍK

     V sobotu 18. února 2012 pořádá oddíl TJ Sokol Třebovice závod základního programu pro všechny kategorie. V případě zájmu nahlaste účast do 30. ledna 2012. Počet závodnic z oddílu je omezen.

     Startovné 150,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.  

 

     Rozpis ke stažení zde:  

Třebovický čertík.doc (18 KB)

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ROZPIS: LIBERECKÝ ZÁVOD

     V sobotu 4. února 2012 pořádá oddíl SKMG Liberec závod základního programu pro všechny kategorie. V případě zájmu nahlaste účast do 22. ledna 2012.  Počet závodnic z oddílu je omezen.

     Startovné 150,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.  

 

     Rozpis ke stažení zde:  

Liberecký závod.doc (1682 KB)

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

VÁNOČNÍ ODDÍLOVÝ ZÁVOD
(18. PROSINCE 2011)

0. C kategorie (nová děvčata)
- sestava bez náčiní a akrobacie

Pořadí Jméno
1. Emmička Dejmková

 

 

 0. B kategorie (ročník 2005)
- sestava bez náčiní a akrobacie

Pořadí Jméno
1. Kristýnka Petrášková
2. Žanetka Brašničková

0. A kategorie (ročník 2004)
- sestava bez náčiní a akrobacie

Pořadí Jméno
1. - 2. Mája Caisová
1. - 2. Renatka Turková
3. Adélka Kouřilová

I. kategorie (ročník 2003 - 2002)
- sestava bez náčiní a se švihadlem

Pořadí Jméno
1. Deniska Markovcová
2. Adélka Lukášková
3. Bára Štětinová
4. Klárka Hušková

II. kategorie (ročník 2001 - 2000)
- sestava se švihadlem a obručí

Pořadí Jméno
1. Janička Nohová
2. Míša Furbachová
3. Kačka Kováčová
4. Kačka Stará

 Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

VÁNOČNÍ KAPŘÍK V TÁBOŘE
(10. PROSINCE 2011)

0.A kategorie ZPMG (ročník 2004)
- sestava bez náčiní a akrobacie
   

Pořadí

Jméno

Oddíl

Bez náčiní

Akrobacie

Celkem

1. Dorčáková Vanda TJ Meteor ČB 8,25 7,85 16,10
2. Kopečná Viktorie TJ Meteor ČB 7,95 7,95 15,90
3. Květoňová Kateřina GSK Tábor 7,90 7,65 15,55
4. Novotná Nela TJ Meteor ČB 7,50 7,85 15,35
5. Olivová Hana GSK Tábor 7,75 7,50 15,25
6. - 7. Melelo Esther Sokol Praha Kr. Vinohr. 7,20 8,00 15,20
6. - 7. Lefanová Veronika TJ Meteor ČB 7,75 7,45 15,20
8. Charlotte Jones Sokol Praha Kr. Vinohr. 7,70 7,40 15,10
9. Matějíčková Magdaléna GSK Tábor 7,20 7,85 15,05
10. Kyselová Zuzana TJ Meteor ČB 7,35 7,55 14,90
11. - 12. Vilímková Julie Sokol Praha Kr. Vinohr. 6,95 7,90 14,85
11. - 12. Pilařová Natálie GSK Tábor 7,20 7,65 14,85
13. Komendová Aneta GSK Tábor 7,35 7,25 14,60
14. Komendová Nikola GSK Tábor 7,25 7,20 14,45
15. Olivová Sára GSK Tábor 6,90 7,40 14,30
16. - 17. Lutovská Nikola GSK Tábor 7,00 7,15 14,15
16. - 17. Turková Renata MG Prachatice 7,05 7,10 14,15
18. Schorníková Adéla GSK Tábor 6,40 7,00 13,40
19. Velková Nela GSK Tábor 6,25 6,70 12,95
20. Libichová Klára GSK Tábor 6,20 6,40 12,60

 I. kategorie ZPMG (ročník 2003 a 2002)
- sestava bez náčiní a se švihadlem
 

Pořadí

Jméno

Oddíl

Bez náčiní

Švihadlo

Celkem

1. Novodvorská Eliška TJ Meteor ČB 8,25 8,20 16,45
2. Kohoutková Justýna GSK Tábor 7,80 8,25 16,05
3. Vejsadová Klára TJ Meteor ČB 7,80 8,00 15,80
4. Stejskalová Nikol TJ Meteor ČB 8,10 7,35 15,45
5. Mikolášová Marika TJ Meteor ČB 7,60 7,60 15,20
6. Kalkušová Tereza TJ Meteor ČB 7,45 7,00 14,45
7. Šedivá Klára TJ Meteor ČB 7,30 7,10 14,40
8. Knižková Nikola TJ Meteor ČB 7,35 7,00 14,35
9. Jindrová Petra GSK Tábor 6,80 7,35 14,15
10. Říhová Eliška GSK Tábor 6,30 7,15 13,45
11. - 12. Kalašová Aneta GSK Tábor 6,70 6,45 13,15
11. - 12. Kuklová Anežka GSK Tábor 5,90 6,25 12,15
13. Auterská Kristýna GSK Tábor 6,05 5,60 11,65
14. - 15 Karpíšková Zuzana GSK Tábor 5,70 5,60 11,30
14. - 15. Lukášková Adéla MG Prachatice 5,70 5,60 11,30
16. Kubová Adéla GSK Tábor 4,65 4,55 9,20
17. Syrovátková Barbora GSK Tábor 4,25 4,50 8,75

 II. kategorie (ročník 2001 - 2000)
- sestava se švihadlem a obručí
 

Pořadí

Jméno

Oddíl

Švihadlo

Obruč

Celkem

1. Zelenková Karolína GSK Tábor 8,15 8,00 16,15
2. Tlačilová Terezna TJ Meteor ČB 8,00 8,10 16,10
3. Fuková Barbora TJ Meteor ČB 8,05 7,60 15,65
4. Radošová Kristýna TJ Meteor ČB 7,70 7,60 15,30
5. Kamarýtová Monika TJ Meteor ČB 7,55 7,55 15,10
6. Krejsová Lucie TJ Meteor ČB 7,35 7,65 15,00
7. Augustinová Alena Active - SVČ Žďár nad Sáz. 7,50 7,45 14,95
8. Polívková Valentýna TJ Meteor ČB 7,20 7,40 14,60
9. Míková Kateřina GSK Tábor 6,90 7,60 14,50
10. Hindy Lucie TJ Meteor ČB 7,30 7,10 14,40
11. Auterská Denisa GSK Tábor 7,00 7,15 14,15
12. Šilhová Veronika GSK Tábor 6,60 7,45 14,05
13. Krejsová Barbora TJ Meteor ČB 6,95 6,90 13,85
14. Nohová Jana MG Prachatice 6,90 6,65 13,55
15. Svitáková Klára GSK Tábor 6,50 6,85 13,35
16. Kováčová Kateřina MG Prachatice 5,55 6,25 11,80

 

 Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

VÝSLEDKY METEOR CUPU ČESKÉ BUDĚJOVICE
(12. LISOTPADU 2011)

 

0.B kategorie ZPMG (ročník 2004 a mladš)
- sestava bez náčiní a akrobacie
 

Pořadí

Jméno

Oddíl

Bez náčiní

Akrobacie

Celkem

1. Novotná Nela TJ Meteor ČB 7,50 7,30 14,80
2. Olivová Hana GSK Tábor 7,10 7,10 14,20
3. Květoňová Kateřina GSK Tábor 7,00 7,15 14,15
4. Uhrová Veronika TJ Meteor ČB 6,85 6,75 13,60
5. Prieglová Aneta TJ Meteor ČB 6,775 6,50 13,275
6. Schorníková Adéla GSK Tábor 6,20 6,60 12,80
7. Brašničková Žaneta MG Prachatice 6,10 5,90 12,00

0.A kategorie ZPMG (ročník 2003 - 2004 + 2. třída)
- sestava bez náčiní a akrobacie
  

Pořadí

Jméno

Oddíl

Bez náčiní

Akrobacie

Celkem

1. Dorčáková Vanda TJ Meteor ČB 8,10 7,85 15,95
2. Lefanová Veronika TJ Meteor ČB 8,00 7,50 15,50
3. Kopečná Viktorie TJ Meteor ČB 7,95 7,40 15,35
4. Komendová Nikola GSK Tábor 7,55 7,10 14,65
5. Matějíčková Magda GSK Tábor 7,10 7,00 14,10
6. Kyselová Zuzana TJ Meteor ČB 7,05 6,70 13,75
7. Turková Renata MG Prachatice 6,80 6,80 13,60
8. Olivová Sára GSK Tábor 6,825 6,75 13,575
9. Caisová Marika MG Prachatice 6,75 6,75 13,50

 I. kategorie ZPMG (ročník 2002 - 2003)
- sestava bez náčiní a se švihadlem
 

  



Pořadí

Jméno

Oddíl

Bez náčiní

Švihadlo

Celkem

1. Novodvorská Eliška TJ Meteor ČB 8,50 7,95 16,45
2. Kohoutková Justýna GSK Tábor 7,65 7,45 15,10
3. Vejsadová Klára TJ Meteor ČB 7,95 7,00 14,95
4. Stejskalová Nikola TJ Meteor ČB 7,75 7,15 14,90
5. Šturmová Viktorie TJ Tatran Volary 7,55 7,00 14,55
6. Mikolášová Marika TJ Meteor ČB 7,10 7,25 14,35
7. Knížková Nikola TJ Meteor ČB 7,45 6,70 14,15
8. Zdrhová Jana TJ Meteor ČB 7,05 7,00 14,05
9. Jindrová Petra GSK Tábor 6,65 7,30 13,95
10. Markovcová Denisa MG Prachatice 6,80 6,75 13,55
11. Šedivá Klára TJ Meteor ČB 6,90 6,50 13,40
12. Stolariková Kristýna TJ Tatran Volary 6,45 6,40 12,85
13. Štětinová Barbora MG Prachatice 6,15 6,25 12,40
14. Říhová Eliška GSK Tábor 5,60 6,50 12,10
15. Kalašová Aneta GSK Tábor 6,00 6,10 12,10
16. Auterská Kristýna GSK Tábor 5,45 5,75 11,20
17. Syrovátková Barbora GSK Tábor 4,05 4,85 8,90

 

II. kategorie ZPMG (ročník 1999 - 2001)
- sestava se švihadlem a obručí
 

 

Pořadí

Jméno

Oddíl

Švihadlo

Obruč

Celkem

1. Fuková Barbora TJ Meteor ČB 8,20 7,85 16,05
2. Tlačilová Tereza TJ Meteor ČB 8,30 7,70 16,00
3. Zelenková Karolína GSK Tábor 7,75 7,70 15,45
4. Radošová Kristýna TJ Meteor ČB 7,80 7,50 15,30
5. Polívková Valentýna TJ Meteor ČB 7,45 7,35 14,80
6. Krejsová Lucie TJ Meteor ČB 7,20 7,40 14,60
7. Kamarýtová Monika TJ Meteor ČB 7,35 7,05 14,40
8. Míková Kateřina GSK Tábor 7,10 7,15 14,25
9. Hindy Lucie TJ Meteor ČB 7,00 6,95 13,95
10. Šilhová Veronika GSK Tábor 7,00 6,90 13,90
11. Svitáková Klára GSK Tábor 6,55 7,00 13,55
12. Stodolovská Lenka TJ Meteor ČB 6,95 6,55 13,50
13. Auterská Denisa GSK Tébor 6,05 7,20 13,25
14. Krejsová Barbora TJ Meteor ČB 6,35 6,55 12,90
15. Nohová Jana MG Prachatice 5,90 6,10 12,00
16. Furbachová Michaela MG Prachatice 6,05 5,55 11,60
17. Stará Kateřina MG Prachatice 5,85 5,40 11,25




 Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ROZPIS: VÁNOČNÍ KAPŘÍK

     V sobotu 10. prosince pořádá oddíl GSK Tábor závod základního programu pro všechny kategorie. V případě zájmu nahlaste účast do 18. listopadu 2011. 

     Startovné 150,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.  

 

     Rozpis ke stažení zde:  

Vánoční kapřík.odt (16 KB)

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ROZPIS: METEOR CUP

     V sobotu 12. listopadu pořádá oddíl TJ Meteor České Budějovice závod základního programu pro všechny kategorie. V případě zájmu nahlaste účast do 30. října 2011. 

     Startovné 150,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.  

 

     Rozpis ke stažení zde:  

Meteor Cup 2011.docx (30 KB)

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

 

  Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

XXXI. MS V MODERNÍ GYMNASTICE MONTPELLIER 2011
a zároven kvalifikace na OH v Londýně 2012

 

 

Jednotlivkyně víceboj (130):
1. Jevgenija Kanajeva (RUS) 116,650 b. (obruč 29,200 – míč 28,550 – kužele 29,400 – stuha   
                                                                         29,500)
2. Daria Kondakova (RUS) 116,600 (29,450 – 28,500 – 29,350 – 29,300)
3. Alija Garajeva (AZE) 112,450 (28,175 – 27,700 – 28,125 – 28,450)

47.    Monika Míčková (CZE) 73,825 (25,000 / 38. – 22,950 / 83. – 25,125 / 40. – 23,700 / 53.)
87.    Nataly Hamříková (CZE) 23,500 (79.) – 23,400 / 71. – 21,200 / 112. – 22,125 / 91.)
109.  Tereza Wágnerová (CZE) 65,2 (21,35 / 115. – 21,55 / 103. – 22,3 / 105. – 20,9 / 109.).

 


       

Týmy (31):
1.    RUS (Kanajeva, , Kondakova,Dmitrieva Merkulova) 290,275 b.
2.    BLR (Čarkašina, Staniouta , Rabtsava, Narkevich) 272,5
3.    UKR (Maksymenko,  Rizatdinova,Mazu,Shinkarenko) 269,675,

24.  CZE ( Mičková, Hamříková, Wagnerová) 231,…

Společné skladby byly bez české účasti:
1.    ITA 55,150 b.
2.    RUS 54,850 b.
3.    BUL 54,125 b.

  

Kdy a kde se konalo MS v moderní gymnastice

  • 1963 - Budapest (HUN): 1è Compétition Internationale - Individuelles
  • 1965 - Prague (TCH): 2nds Championnats du Monde - Individuelles
  • 1967 - Copenhague (DEN): 3ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1969 - Varna (BUL): 4ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1971 - La Havane (CUB): 5ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1973 - Rotterdam (NED): 6ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1975 - Madrid (ESP): 7ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1977 - Bâle (SUI) - 8ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1979 - Londres (GBR) - 9ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1981 - Munich (FRG) - 10ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1983 - Strasbourg (FRA) - 11ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1985 - Valladolid (ESP) - 12ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1987 - Varna (BUL) - 13ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1989 - Sarajevo (YUG) - 14ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1991 - Athènes (GRE) - 15ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1992 - Bruxelles (BEL) - 16ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1993 - Alicante (ESP) - 17ès Championnats du Monde - Individuelles
  • 1994 - Paris (FRA) - 18ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1995 - Vienne (AUT) - 19ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1996 - Budapest (HUN) - 20ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1997 - Berlin (GER) - 21ès Championnats du Monde - Individuelles
  • 1998 - Séville (ESP) - 22ès Championnats du Monde - Ensembles
  • 1999 - Osaka (JPN) - 23ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 2001 - Madrid (ESP) - 24ès Championnats du Monde - Individuelles
  • 2002 - Nouvelle-Orléans (USA) - 25ès Championnats du Monde -Ensembles
  • 2003 - Budapest (HUN) - 26ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 2005 - Baku (AZE) - 27ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 2007 - Patras (GRE) - 28ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 2009 - Mie (JPN) - 29ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 2010 - Moscou (RUS) - 30ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 2011 - Montpellier (FRA) - 31ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ÚVODNÍ SCHŮZKA A ROZPIS TRÉNINKŮ
(26. ZÁŘÍ 2011)

    Úvodní informativní schůzka, především pro nová děvčata, ročník narození 2004 a mladší se koná v pondělí 26. září 2011 od 15:30 hod. ve Vile DDM (u koupaliště Hulák). Řádně vyplněné přihlášky odevzdejte do 23. září 2011 v DDM (platí pro všechny). Přihlášku naleznete zde na našich webových stránkách (viz. níže), v červencovém Radničním listu či přímo v DDM. Úplatu pro školní rok 2011/2012 ve výši Kč 1000,- je nutno zaplatit do 31. října 2010 přímo v DDM.

   Tréninkové hodiny budou probíhat v pondělí v tělocvičně ZŠ Zlatá stezka od 15:15 - 17:30 hod. Začínáme v pondělí 3. října 2011.

  Přihláška ke stažení zde:

Přihláška na zájmový kroužek.pdf (46 KB)

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

TOPlist