Založit webové stránky nebo eShop

MODERNÍ GYMNASTIKA PRACHATICE

 

 

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

PRACHATICKÝ DENÍK O NÁS NAPSAL

 
  
 
   

   Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ZÁVĚREČNÉ CVIČENÍ
13. ČERVNA 2011

Titul nejlepší gymnastka roku 2010/2011 a putovní pohár získala:

Míša Pilátová

Titul Objev roku 2010/2011 získala:

Renatka Turková

   

Čestné uznání za reprezentaci oddílu získala:

Viktorka Racová, Míša Fürbachová a Miluška Pešlová

 

Čestné uznání za reprezentaci oddílu a výborné sportovní výkony získala:

Deniska Markovcová a Mája Caisová

 

Osvědčení za splnění kategorie ZPMG získala:

Míša Pilátová, Bára Štětinová, Adélka Lukášková, Natálka Machníková, Renatka Turková, Janička Havlíková, Viktorka Racová, Mája Caisová, Miluška Pešlová, Adélka Kouřilová, Verunka Kubová

          

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

O SKLENĚNOU ČÍŠI

 

Pořadí

Jméno

Body

1. Deniska Markovcová 194
2. Míša Fürbachová 185
3. Renatka Turková 172
4. Mája Caisová 161
5. Miluška Pešlová 151
6. Viktorka Racová 140
7. Žanetka Brašničková 120
8. - 9. Jana Nohová 118
8. - 9. Míša Pilátová 118
10. Adélka Kouřilová 111
11. - 12. Adélka Randáková 107
11. - 12. Anička Zemanová 107
13. Kristýnka Petrášková 105
14. Kačka Starých 97
15. Anetka Dolejšová 92
16. - 17. Verča Kubová 87
16. - 17. Jolanka Brejníková 87
18. Adélka Lukášková 86
19. Kačka Kováčková 85
20. - 21. Verča Kunová 75
20 - 21. Bára Štětinová 75
22. Janička Havlíková 67
23. Nikolka Čechová 65
24. Terezka Sovová 63
25. Natálka Machníková 61
26. Andrejka Fraňková 55
27. - 28. Renátka Štefankovičová 32
27. - 28. Markétka Štefankovičová 32

 

 Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

METEOR CUP ČESKÉ BUDĚJOVICE
11. ČERVNA 2011

   

0.A kategorie ZPMG (ročník 2004 - 2003)
- sestava bez náčiní a akrobacie

 

Pořadí

Jméno

Oddíl

Bez náčiní

Akrobacie

Celkem

1. Lefanová Veronika TJ Meteor ČB 7,75 7,30 15,05
2. Kopečná Viktorie TJ Meteor ČB 7,55 6,90 14,45
3. - 4. Kyselová Zuzana TJ Meteor ČB 7,15 6,95 14,10
3. - 4. Matějíčková Magdalena GSK Tábor 7,15 6,95 14,10
5. Caisová Marika MG Prachatice 7,00 7,05 14,05
 6. Komendová Nikola GSK Tábor 7,10 6,90 14,00
7. Turková Renata MG Prachatice 6,75 7,10 13,85
8. Fistrová Ludmila TJ Tatran Volary 6,75 6,90 13,65
9. - 10. Komendová Aneta GSK Tábor 6,95 6,50 13,45
9. - 10. Pilařová Natálie GSK Tábor 6,75 6,70 13,45
11. Pazourková Eliška TJ Tatran Volary 6,35 6,75 13,10

 

I. kategorie ZPMG (ročník 2003 - 2002)
- sestava bez náčiní a se švihadlem

 

Pořadí

Jméno

Oddíl

Bez náčiní

Švihadlo

Celkem

1. Mlčáková Michaela TJ Meteor ČB 8,00 8,10 16,10
2. Novodvorská Eliška TJ Meteor ČB 8,10 7,85 15,95
3. Kohoutková Justýna GSK Tábor 7,35 7,60 14,95
4. Mikolášová Marika TJ Meteor ČB 7,25 7,50 14,75
5. Kalkušová Tereza TJ Meteor ČB 7,25 7,35 14,60
6. Vejsadová Klára TJ Meteor ČB 7,50 7,00 14,50
7. - 8. Plchová Simona TJ Meteor ČB 7,15 7,15 14,30
7. - 8. Stejskalová Nikola TJ Meteor ČB 7,00 7,30 14,30
9. Šturmová Viktorie TJ Tatran Volary 7,05 6,95 14,00
10. Zdrhová Jana TJ Meteor ČB 6,75 7,10 13,85
11. Pilátová Michaela MG Prachatice 6,95 6,85 13,80
12. Knížková Nikola TJ Meteor ČB 6,90 6,65 13,55
13. Markovcová Denisa MG Prachatice 6,85 6,35 13,20
14. - 15. Říhová Eliška GSK Tábor 6,20 6,95 13,15
14. - 15. Stolariková Kristýna TJ Tatran Volar 6,35 6,80 13,15
16. Drhovská Bára GSK Tábor 6,80 5,90 12,70
17. Štětinová Barbora MG Prachatice 6,05 5,70 11,75
18. Stuchlíková Klára TJ Tatran Volary 6,00 5,25 11,25

 

II. kategorie ZPMG (ročník 2001 - 2000)
- sestava se švihadlem a s obručí

 

Pořadí

Jméno

Oddíl

Švihadlo

Obruč

Celkem

1. - 2. Fuková Barbora TJ Meteor ČB 8,80 8,05 16,85
1. - 2. Tlačilová Tereza TJ Meteor ČB 8,70 8,15 16,85
3. Hejnová Petra TJ Meteor ČB 8,60 8,15 16,75
4. Radošová Kristýna TJ Meteor ČB 7,75 7,85 15,60
5. Zelenková Karolína GSK Tábor 7,90 7,60 15,50
6. Kamarýtová Monika TJ Meteor ČB 7,60 7,20 14,80
7. Polívková Valentiýna TJ Meteor ČB 7,55 7,10 14,65
8.  Stodolovská Lenka TJ Meteor ČB 7,05 7,25 14,30
9. Krejsová Lucie TJ Meteor ČB 7,15 6,90 14,05
10.  Auterská Denisa GSK Tábor 6,70 6,95 13,65
11. Hindy Lucie TJ Meteor ČB 7,10 6,35 13,45
12. Šilhová Veronika GSK Tábor 6,25 6,75 13,00
13. Pazourková Petra TJ Tatran Volary 6,30 6,15 12,45
14. Krejosvá Barbora TJ Meteor ČB 6,25 6,00 12,25
15. Fürbachová Michaela MG Prachatice 5,75 5,85 11,60
16. Kováčová Kateřina MG Prachatice 5,25 5,05 10,30

 

IV. kategorie ZPMG (ročník 1997 a starší)
- sestava se švihadlem a míčem

 

Pořadí

Jméno

Oddíl

Švihadlo

Míč

Celkem

1. Nováková Eliška TJ Meteor ČB 8,15 8,00 16,15
2. Martincová Kateřina TJ Meteor ČB 7,85 7,90 15,75
3. Ševčíková Kristýna GSK Tábor 7,90 7,20 15,10
4. Štojdlová Martina TJ Meteor ČB 7,40 7,55 14,95
5. Rainochová Anna-Marie GSK Tábor 7,40 7,10 14,50
 6. Vangelová Anna GSK Tábor 7,00 7,10 14,10
7. Bublíková Veronika GSK Tábor 6,95 6,95 13,90
8. Stárková Dominika TJ Meteor ČB 6,95 6,90 13,85
9. Křížová Lucie TJ Tatran Volary 6,50 6,40 12,90
10. Pudivítrová Jitka MG Prachatice 6,50 6,00 12,50

 

 

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

OBLASTNÍ PŘEBOR TÁBOR
21. KVĚTNA 2011

 

0.A kategorie ZPMG (ročník 2004)
- sestava bez náčiní a akrobacie

   
   

 

Pořadí

Jméno

Oddíl

Bez náčiní

Akrobacie

Celkem

1. Dorčáková Vanda TJ Meteor ČB 7,80 7,85 15,65
2. Novotná Nela TJ Meteor ČB 7,15 7,65 14,80
3. Kyselová Zuzana TJ Meteor ČB 7,25 7,45 14,70
4. Lefanová Veronika TJ Meteor ČB 7,05 7,40 14,45
5. - 6. Kopečná Viktorie TJ Meteor ČB 7,40 7,00 14,40
5. - 6. Květoňová Kateřina GSK Tábor 7,15 7,25 14,40
7. Matějíčková Magdalena GSK Tábor 6,80 7,55 14,35
8. Pilařová Natálie GSK Tábor 6,90 7,40 14,30
9. Komendová Aneta GSK Tábor 6,90 7,15 14,05
10. Komendová Nikola GSK Tábor 6,85 7,15 14,00
11. - 12. Olivová Sára GSK Tábor 6,65 7,00 13,65
11. - 12. Caisová Marika MG Prachatice 6,50 7,15 13,65
13. Mandíková Dominika GSK Tábor 6,45 7,00 13,45
14. Lutovská Nikola GSK Tábor 6,75 6,50 13,25
15. Pešlová Miloslava MG Prachatice 6,25 6,60 12,85
16.

Pazourková Eliška

TJ Tatran Volary 5,70 6,85 12,55
17. Libichová Klára GSK Tábor 6,40 6,10 12,50
18. Hlubocká Michaela GSK Tábor 5,95 6,35 12,30
19. Šerpánová Lenka GSK Tábor 5,85 6,30 12,15
20. Velková Nela GSK Tábor 5,65 6,10 11,75

 

I. kategorie ZPMG (ročník 2003 - 2002)
- sestava bez náčiní a se švihadlem

 

 

Pořadí

Jméno

Oddíl

Bez náčiní

Švihadlo

Celkem

1. Mlčáková Michaela TJ Meteor ČB 8,05 8,45 16,50
2. Novodvorská Eliška TJ Meteor ČB 8,20 8,10 16,30
3. Kohoutková Justýna GSK Tábor 7,70 7,65 15,35
4. Mikolášková Marika TJ Meteor ČB 7,45 7,85 15,30
5. Knížková Nikola TJ Meteor ČB 7,75 7,35 15,10
6. Šturmová Viktorie TJ Tatran Volary 7,60 7,25 14,85
7. Kalkušová Tereza TJ Meteor ČB 7,45 7,35 14,80
8. Vejsadová Klára TJ Meteor ČB 7,55 7,20 14,75
9. Stejskalová Nikola TJ Meteor ČB 7,35 7,25 14,60
10. Jindrová Petra GSK Tábor 6,95 7,50 14,45
11. Šedivá Klára TJ Meteor ČB 6,85 7,00 13,85
12. Bártová Kateřina TJ Tatran Volary 6,80 7,00 13,80
13. - 14. Markovcová Denisa MG Prachatice 6,90 6,65 13,55
13. - 14. Plchová Simona TJ Meteor ČB 7,10 6,45 13,55
15. Drhovská Bára GSK Tábor 6,40 7,10 13,50
16. Říhová Eliška GSK Tábor 6,55 6,85 13,40
17. Stolariková Kristýna TJ Tatran Volary 5,90 6,40 12,30
18. Auterská Kristýna GSK Tábor 6,10 5,45 11,55
19. Kuklová Anežka GSK Tábor 5,80 5,60 11,40

 

II. kategorie ZPMG (ročník 2001 - 2000)
- sestava se švihadlem a s obručí

 

 

Pořadí

Jméno

Oddíl

Švihadlo

Obruč

Celkem

1. Tlačilová Tereza TJ Meteor ČB 8,40 8,05 16,45
2. Zelenková Karolína GSK Tábor 8,00 7,70 15,70
3. Radošová Kristýna TJ Meteor ČB 7,70 7,55 15,25
4. Kamarýtová Monika TJ Meteor ČB 7,55 7,20 14,75
5. Stodolovská Lenka TJ Meteor ČB 7,05 7,20 14,25
6. Krejsová Lucie TJ Meteor ČB 7,05 7,05 14,10
7. Auterská Denisa GSK Tábor 7,15 6,90 14,05
8.  - 9. Svitáková Klára GSK Tábor 6,70 6,50 13,20
8. - 9. Míková Kateřina GSK Tábor 6,50 6,70 13,20
10.  - 11. Šilhová Veronika GSK Tábor 6,05 6,70 12,75
10. - 11. Pazourková Petra TJ Tatran Volary 6,55 6,20 12,75
12. Krejsová Barbora TJ Meteor ČB 6,25 6,10 12,35
13. Fürbachová Michaela MG Prachatice 6,00 5,80 11,80

 

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ROZPIS: METEOR CUP

     V sobotu 11. června pořádá oddíl TJ Meteor České Budějovice závod základního programu pro všechny kategorie. V případě zájmu nahlaste účast do 30. května 2011. 

     Startovné 150,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.  

 

     Rozpis ke stažení zde:  

Meteor Cup.docx (30 KB)

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

PRACHATICKÝ DENÍK O NÁS NAPSAL

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

NAPSALI O MODERNÍ GYMNASTICE

 

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

OFICIÁLNÍ POZVÁNKA NA MISTROVSTVÍ SVĚTA

Oficiální pozvánka na MS Montpellier

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

MÁJOVÝ DEŠTÍČEK
7. KVĚTNA 2011

  

0. B kategorie (ročník 2005 a mladší)
- sestava akrobacie a bez náčiní

 

Pořadí

Jméno

Oddíl

1. Kristýna Petrášková Prachatice
2. Natálie Šebestová Volary
3. Žaneta Brašničková Prachatice
4. Anna Zemanová Prachatice
5. Aneta Dolejšová Prachatice

 

0. A kategorie (ročník 2004)
- sestava akrobacie a bez náčiní

 

 

Pořadí

Jméno

Oddíl

1. Renata Turková  Prachatice
2. Miloslava Pešlová Prachatice
3. Mája Caisová Prachatice
4. Eliška Pazourková Volary
5. Viktorie Racová Prachatice
6. Jana Havlíková Prachatice
7. Veronika Kubová Prachatice
8. Adéla Kouřilová Prachatice
9. Jolana Brejníková Prachatice

 

I. kategorie (ročník 2003 - 2002)
- sestava bez náčiní a se švihadlem

 

 

Pořadí

Jméno

Oddíl

1. Viktorie Šturmová Volary
2. - 3. Michaela Pilátová Prachatice
2. - 3. Kateřina Bártová Prachatice
4. Denisa Markovcová Prachatice
5. Kristýna Stolariková Volary
6. Klára Stuchlíková Volary
7. Barbora Štětinová Prachatice
8. Adéla Lukášková Prachatice

 

II. kategorie (ročník 2001 - 2000)
- sestava se švihadlem a s obručí

 

 

Pořadí

Jméno

Oddíl

1. Petra Pazourková Volary
2. Jana Nohová Prachatice
3. Michaela Fürbachová Prachatice
4. Kateřina Kováčová Prachatice
5. Kateřina Stará Prachatice

 

IV. kategorie (ročník 1997 a starší)
- sestava s míčem a se švihadlem, popř. se stuhou

 

 

Pořadí

Jméno

Oddíl

1.  Barbora Krumpová Prachatice
2. Lucie Křížová Volary
3. Anna Sosnová Volary

 

 

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

 

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ROZPIS: OBLASTNÍ POHÁR

     V sobotu 21. května pořádá oddíl GSK Tábor závod základního programu pro všechny kategorie. V případě zájmu nahlaste účast do 30. dubna 2011. Závod se týká pouze registrovaných závodnic.

     Startovné 200,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.  

 

     Rozpis ke stažení zde:  

Oblastní přebor.docx (15 KB)  

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

PRACHATICKÝ DENÍK O NÁS NAPSAL

  

  

 Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ROZPIS: VESELSKÁ STUHA

     V sobotu 28. května pořádá oddíl SK MG  Veselí nad Moravou závod základního programu pro 0. kategorii (ročník 2004 a mladší) a I. kategorii (ročník 2002 a mladší). V případě zájmu nahlaste účast do 1. května 2011. Pozor! - účast maximálně 6ti závodnic a maximálně 2 závodnice do kategorie

     Startovné 200,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.  

 

     Rozpis ke stažení zde:  

Veselská stuha.doc (129 KB)

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ROZPIS: POHÁR KE DNI DĚTÍ

     V neděli 29. května pořádá oddíl MG VS Praha Zelený pruh závod základního programu pro všechny kategorie. V případě zájmu nahlaste účast do 7. května 2011. 

     Startovné 150,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.  

 

     Rozpis ke stažení zde:  

Pohár ke dni dětí.doc (29 KB)

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

JARNÍ POHODA TÁBOR
16. DUBNA 2011

 
   

0.A kategorie ZPMG (ročník 2004)
- sestava bez náčiní a akrobacie
 

 

Pořadí

Jméno

Oddíl

Bez náčiní

Akrobacie

Celkem

1. Dorčáková Vanda TJ Meteor ČB 7,50 7,85 15,35
2. Novotná Nela TJ Meteor ČB 7,00 7,50 14,50
3. Turková Renata MG Prachatice 6,70 7,50 14,20
4. Pilařová Natálie GSK Tábor 7,05 7,15 14,20
5. Květoňová Kateřina GSK Tábor 6,80 7,35 14,15
6. - 7. Matějíčková Magdalena GSK Tábor 6,85 7,20 14,05
6. - 7. Mandíková Dominika GSK Tábor 7,20 6,85 14,05
8. Komendová Nikola GSK Tábor 7,05 6,95 14,00
9. Caisová Marika MG Prachatice 6,80 7,15 13,95
10. Lafanová Veronika TJ Meteor ČB 6,45 7,45 13,90
11. Racová Viktorie MG Prachatice 6,40 7,45 13,85
12. Kyselová Zuzana TJ Meteor ČB 6,90 6,80 13,70
13. Komendová Aneta GSK Tábor 6,80 6,80 13,60
14. Veselá Barbora TJ Meteor ČB 5,85 7,35 13,20
15. Velková Nela GSK Tábor 6,45 6,70 13,15
16. Havlíková Jana MG Prachatice 6,20 6,60 12,80
17. Šerpánová Lenka GSK Tábor 5,95 6,80 12,75
18. Olivová Sára GSK Tábor 6,65 6,05 12,70
19. Libichová Klára GSK Tábor 6,40 6,30 12,70
20. Pešlová Miloslava MG Prachatice 5,65 6,90 12,55
21. Hlubocká Michaela GSK Tábor 5,90 6,25 12,15

 

I. kategorie ZPMG (ročník 2003 - 2002)
- sestava bez náčiní a akrobacie
 

 

Pořadí

Jméno

Oddíl

Bez náčiní

Švihadlo

Celkem

1. Mlčáková Michaela TJ Meteor ČB 7,80 8,00 15,80
2. Novodvorská Eliška TJ Meteor ČB 7,80 7,90 15,70
3. Dekany Viktorie MG TJ Sokol Třebovice 7,40 7,50 14,90
4. Kohoutková Justýna GSK Tábor 7,45 7,20 14,65
5. Mikolášková Marika TJ Meteor ČB 7,05 7,50 14,55
6. Šeděnková Nikol MG TJ Sokol Třebovice 6,85 7,40 14,25
7. Kalkušová Tereza TJ Meteor ČB 7,00 6,95 13,95
8. Vejsadová Klára TJ Meteor ČB 7,25 6,70 13,95
9. Stejskalová Nikola TJ Meteor ČB 6,70 7,00 13,70
10. Knížková Nikola TJ Meteor ČB 7,00 6,65 13,65
11. Pilátová Michaela MG Prachatice 7,15 6,45 13,60
12. Plchová Simona TJ Meteor ČB 6,80 6,75 13,55
13. Šedivá Klára TJ Meteor ČB 6,60 6,80 13,40
14. Drhovská Bára GSK Tábor 6,65 6,65 13,30
15. Jindrová Petra GSK Tábor 6,10 6,90 13,00
16. Říhová Eliška GSK Tábor 6,45 5,60 12,05
17. Auterská Kristýna GSK Tábor 5,90 5,15 11,05
18. Karpíšková Zuzana GSK Tábor 5,20 5,00 10,20
19. Kalašová Aneta GSK Tábor 5,70 4,45 10,15
20. Kuklová Anežka GSK Tábor 3,25 4,65 7,90

 

 Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

APRÍLOVÝ ODDÍLOVÝ ZÁVOD
10. DUBNA 2011

      

0. B kategorie (ročník 2005)
- sestava akrobacie a bez náčiní

 

Pořadí

Jméno

1. Žanetka Brašničková
2. Kristýnka Petrášková
3. Adélka Randáková
4. Anetka Dolejšová
5. Anička Zemanová
6. Terezka Sovová

 

 

0. A kategorie (ročník 2004)
- sestava akrobacie a bez náčiní

 

Pořadí

Jméno

1. Renatka Turková 
2. Mája Caisová
3. Viktorka Racová
4. Miluška Pešlová
5. Nikolka Čechová
6. Jolanka Brejníková
7. Verunka Kubová
8. Kouřilová Adéla

 

 

I. kategorie (ročník 2003 - 2002)
- sestava bez náčiní a se švihadlem

 

Pořadí

Jméno

1.

Míša Pilátová

2.

Deniska Markovcová

3.

Verunka Kunová

4.

Natálka Machníková

 

 

II. kategorie (ročník 2001 - 1999)
- sestava se švihadlem a s obručí

 

Pořadí

Jméno

1.

Jana Nohová

2.

Míša Fürbachová

3.

Kateřina Stará

 

 

 

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

5. BALETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ
9. DUBNA 2011

    
     

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

TO NÁS BAVÍ NEJVÍC, HNED PO CVIČENÍ

      

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ROZPIS: MEMORIÁL MILADY DUCKEOVÉ

     V neděli 8. května pořádá oddíl GSK 2. ZŠ Mariánské Lázně závod základního programu pro všechny kategorie. V případě zájmu nahlaste účast do 7 dubna 2011.  Pozor: Zúčastnit se může maxiálně 10 závodnic.

     Startovné 150,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.  

 

     Rozpis ke stažení zde:  

Memoriál Milady Duckeové.doc (31 KB)

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ROZPIS: O POHÁR MĚSTA MARIÁNSKÉ LÁZNĚ

     V neděli 8. května pořádá oddíl GSK 2. ZŠ Mariánské Lázně závod základního programu pro všechny kategorie. V případě zájmu nahlaste účast do 7. dubna 2011.  Jedná se o závod družstev složené ze čtyř závodnic z různých kategorií.

     Startovné 150,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.  

 

     Rozpis ke stažení zde:  

O pohár města Mariánské Lázně.doc (31 KB)

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ROZPIS: MOUDRÁ SOVA

     V sobotu 14. května pořádá oddíl USK Slávie Ústní nad Labem závod základního programu pro všechny kategorie. V případě zájmu nahlaste účast do 4. května 2011. 

     Startovné 100,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.  

 

     Rozpis ke stažení zde:  

Moudrá sova.doc (56 KB)

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ROZPIS: O ČARODĚJNICKÉ KOŠTĚ

     V sobotu 30. dubna pořádá oddíl TJ Sokol Praha Královské Vinohrady závod základního programu pro všechny kategorie. V případě zájmu nahlaste účast do 9. dubna 2011. 

     Startovné 150,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.  

 

     Rozpis ke stažení zde:  

O čarodějnické koště.xls (798 KB)

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ROZPIS: JARNÍ ZÁVOD

     V sobotu 16. dubna pořádá oddíl MG TJ Sokol Malá strana Praha závod základního programu pro všechny kategorie. V případě zájmu nahlaste účast do 30. března 2011. 

     Startovné 150,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.  

 

     Rozpis ke stažení zde:  

Jarní závod.doc (56 KB)

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ROZPIS: JARNÍ POHODA

     V sobotu 16.  dubna pořádá oddíl GSK Tábor závod základního programu pro všechny kategorie. Závodnice jsou již nominované. Zúčastnit se může maximálně 6 závodnic z oddílu. 

     Startovné 150,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.  

 

     Rozpis ke stažení zde:  

Jarní pohoda.doc (37 KB)

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ROZPIS: SLET ČARODĚJNIC

     V sobotu 30. dubna pořádá oddíl ŠSK při ZŠ Újezd Kyjov závod základního programu pro O. (ročník 2004 a mladší) a II. kategorii (ročník 2001 - 2000). V případě zájmu nahlaste účast do 14. dubna 2011. Pozor! - Zúčastnit se můžou maximálně 2 závodnice z každé kategorie. 

     Startovné 150,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.  

 

     Rozpis ke stažení zde:  

Slet čarodějnic.doc (34 KB)

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ROZPIS: BOHEMKA CUP

     V neděli 1. května pořádá oddíl TJ Bohemians Praha závod základního programu pro O.  kategorii. V případě zájmu nahlaste účast do 9. dubna 2011. Pozor! - Zúčastnit se může maximálně 6 závodnic z oddílu. 

     Startovné 300,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.  

 

     Rozpis ke stažení zde:  

Bohemka cup.pdf (2112 KB)

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ROZPIS: ŽĎÁRSKÁ PAMPELIŠKA

     V sobotu 2. dubna pořádá oddíl TJ SparActive-SVČ Žďár nad Sázavou závod základního programu pro všechny kategorie. V případě zájmu nahlaste účast do 14. března 2011. 

     Startovné 150,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.  

 

     Rozpis ke stažení zde:  

Žďárská pampeliška.doc (32 KB)

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

4. BALETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ
12. BŘEZNA 2011

       

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

JARNÍ ODDÍLOVÝ ZÁVOD
7. BŘEZNA 2011

 

  

  0.B kategorie (ročník 2005 a mladší)
- sestava akrobacie a bez

 

 

Pořadí

Jméno

1. Žanetka Brašničková
2. Terezka Sovová
3. Anička Zemanová
4. Adélka Randáková

 

0. A kategorie (ročník 2004)
- sestava akrobacie a bez náčiní

 

Pořadí

Jméno

1. Mája Caisová
2. Turková Renata
3. Miluška Pešlová
4. Viktorka Racová
5. Nikolka Čechová
6. Janička Havlíková
7. Jolanka Brejníková
8. Kouřilová Adéla
9. Verunka Kubová

 

I. kategorie (ročník 2003 - 2002)
- sestava bez náčiní a se švihadlem

 

 

Pořadí

Jméno

1. Deniska Markovcová
2. Míša Pilátová
3. Adélka Lukášková
4. Natálka Machníková

 

II. kategorie (ročník 2001 - 2000)
- sestava se švihadlem a s obručí

 

Pořadí

Jméno

1. Míša Fürbachová

 

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ROZPIS: PŘEROVSKÁ STUŽKA

     V neděli 17. dubna pořádá oddíl TJ Spartak Přerov závod základního programu pro O. a I. kategorie. V případě zájmu nahlaste účast do 23. března 2011. Pozor! - Zúčastnit se může maximálně 6 závodnic z oddílu. 

     Startovné 200,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.  

 

     Rozpis ke stažení zde:  

Přerovská stužka.doc (37 KB)

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

  

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ROZPIS: JABLONECKÝ KORÁLEK

     V sobotu 5. března pořádá oddíl TJ Sokol Jablonec nad Nisou závod základního programu pro všechny kategorie (možno cvičit i jednu sestavu). V případě zájmu nahlaste účast do 19. února 2011. Pozor! - Zúčastnit se může maximálně 6 závodnic z oddílu. 

     Startovné 100,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.  

 

     Rozpis ke stažení zde:  

Jablonecký korálek.doc (146 KB)

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ROZPIS: BŘECLAVSKÝ SNĚHULÁK

     V sobotu 5. března 2011 pořádá oddíl SK MG Břeclav závod základního programu pro všechny kategorie. V případě zájmu nahlaste účast do 24. února 2011. 

     Startovné 150,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.  

 

     Rozpis ke stažení zde:  

Břeclavský sněhulák.doc (81 KB)

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

3. BALETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ
(15. LEDNA 2011)

       

          

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

 

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

PRACHATICKONEWS O NÁS NAPSALO

Vánoční oddílový závod prachatických gymnastek

 PRACHATICE - 30. prosince 2010 - 14:50 - V předvánoční pondělí patřila tělocvična na ZŠ Zlatá stezka děvčatům z oddílu moderní gymnastiky Prachatice, pro které byl připraven Vánoční oddílový závod v povinných skladbách základního programu. Soutěže se zúčastnilo 24 děvčat, od pěti do deseti let. Pro většinu z nich to byla vůbec první zkušenost se závodní atmosférou, se kterou se výborně poprala. 

 Božena Šimková, vedoucí oddílu moderní gymnastiky Prachatice 

   Všechny závodnice obdržely drobné ceny, diplom a perníkovou medaili (děkujeme tímto rodině Markovcových za jejich upečení). Ne každá ji však donesla domů celou, protože některé ze závodnic se do ní po náročném dni s chutí pustily. Závodilo se celkem v pěti kategoriích. 

Závodnice 0.A kategorie – Deniska Markovcová a Jolanka Brejníková.

   0.C . kategorie patřila úplným začátečnicím, tedy děvčátkům, které cvičí teprve od října. Dovednosti teprve získávají, ale i tak již zacvičila sestavu akrobatickou. 1. místo obsadila Miluška Pešlová, 2. místo Renatka Turková a 3. místo Anetka Dolejšová.

   0.B. kategorie patřila děvčatům ročník narození 2004, která cvičí již druhým rokem a první závodní zkušenosti již mají za sebou. 1. místo získala Mája Caisová a 2. místo Viktorka Racová. 

Společná fotografie z oddílového závodu.

   0.A. kategorie je určena pro děvčata narozená v roce < xml:namespace prefix = st1 />2003 a stejně jako děvčata z 0.B kategorie, na závodním koberci již nováčky nejsou. 1. místo obsadila Deniska Markovcová a 2. místo Jolanka Brejníková.

   Další, I. kategorie, již patří zkušeným závodnicím narozených v letech 2002 a 2001, které se představily se sestavou bez náčiní a se sestavou se švihadlem. 1. místo vybojovala Míša Fürbachová, 2. místo Katka Stará a 3. místo Deniska Markovcová. 

Perníkové medaile obdržely všechny závodnice.

   Do II. kategorie, ročník narození 2000 a 1999, patří v podzimní sezóně pouze jediná závodnice a to Jana Nohová, která zacvičila sestavu se švihadlem a sestavu s obručí.

   V podzimní závodní sezóně se gymnastky zúčastnily závodů v Českých Budějovicích a v Táboře, kde především ty nejmenší dosáhly velice pěkných výsledků. Kromě soutěží mají gymnastky za sebou dvě baletní soustředění, vedená baletní pedagožkou Pavlou Svobodou, která s námi spolupracuje již druhým rokem. 

Listopadová účast na Meteor Cupu 2010 v Českých Budějovicích.

   Více informací o oddíle moderní gymnastiky, který působí pod prachatickým DDM, naleznete na www.mgprachatice.wbs.cz

 
Baletní soustředění


Závodnice I. kategorie (Míša Fürbachová, Andrejka Fraňková, Bára Štětinová a Deniska Markovcová)

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

VÁNOČNÍ ODDÍLOVÝ ZÁVOD
(20. PROSINCE 2010)

 

 0.A kategorie ZPMG (2003)
- sestava bez náčiní a akrobacie

 

 

Pořadí

Jméno

1. Markovcová Denisa
2. Brejníková Jolana

 

 0.B kategorie ZPMG (2004)
- sestava bez náčiní a akrobacie

 

 

Pořadí

Jméno

1. Caisová Mája
2. Racová Viktorie

 

 0.C kategorie ZPMG (2004 a 2005 - nová děvčátka)
- sestava bez náčiní a akrobacie

  

 

Pořadí

Jméno

1. Pešlová Miluše
2. Turková Renata
3. Dolejšová Aneta
4. Petrášková Kristýna
5. Brašničková Žaneta
6. Kubová Veronika
7. Randáková Adéla
8. Kouřilová Adéla
9. Štefankovičová Renáta
10. Sovová Tereza
11. Zemanová Anna
12. Štefankovičová Markéta

 

 I. kategorie ZPMG (2003 a 2002)
- sestava bez náčiní a se švihadlem

 

 

Pořadí

Jméno

1. Fürbachová Michaela
2. Stará Kateřina
3. Markovcová Denisa
4. Fraňková Andrea
5. Pilátová Michaela
6. Kunová Veronika
7. Štětinová Barbora
8. Lukášková Adéla

 

 II. kategorie ZPMG (200 a 1999)
- sestava se švihadlem a s obručí

 

 

Pořadí

Jméno

1. Nohová Jana

 

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

VÁNOČNÍ KAPŘÍK V TÁBOŘE
(11. PROSINCE 2010)

  

0.B kategorie ZPMG (ročník 2004 a mladší)
- sestava bez náčiní a akrobacie
 

 

Pořadí

Jméno

Oddíl

Bez náčiní

Akrobacie

Celkem

1. - 2. Matějíčková Magdalena GSK Tábor 7,50 5,65 13,15
1. - 2. Komendová Nikola GSK Tábor 7,10 6,05 13,15
3. Mandíková Dominika GSK Tábor 7,15 5,90 13,05
4. Komendová Aneta GSK Tábor 6,90 6,10 13,00
5. Pilařová Natálie GSK Tábor 7,00 5,90 12,90
6. Květoňová Kateřina GSK Tábor 7,05 5,65 12,70
7. Jusyp Iva Sokol Pražský 6,80 5,60 12,40
8. Šerpánová Lenka GSK Tábor 6,70 5,65 12,35
9. Novotná Nela TJ Meteor ČB 6,50 5,75 12,25
10. Hejcmanová Kateřina GSK Tábor 6,70 5,35 12,05
11. Racová Viktorie MG Prachatice 6,55 5,45 12,00
12. Lutovská Nikola GSK Tábor 6,25 5,25 11,50
13. Libichová Klára GSK Tábor 6,10 5,25 11,35
14. - 15. Olivová Sára GSK Tábor 6,45 4,55 11,00
14. - 15. Velková Nela GSK Tábor 5,80 5,20 11,00

 

 0.A kategorie ZPMG (ročník 2003)
- sestava bez náčiní a akrobacie

 

Pořadí

Jméno

Oddíl

Bez náčiní

Akrobacie

Celkem

1. - 3. Mikolášková Marika TJ Meteor ČB 7,50 6,55 14,05
1. - 3. Plchová Simona TJ Meteor ČB 7,40 6,65 14,05
1. - š. Vejsadová Klára TJ Meteor ČB 7,15 6,90 14,05
4. Knížková Nikola TJ Meteor ČB 7,45 6,30 13,75
5. - 6. Šedivá Klára TJ Meteor ČB 7,10 6,50 13,60
5. - 6. Zdrhová Jana TJ Meteor ČB 7,25 6,35 13,60
7. Markovcová Denisa MG Prachatice 7,00 6,50 13,50
8.  - 9. Stejskalová Nikol TJ Meteor ČB 7,00 6,40 13,40
8. - 9. Karpíšková Zuzana GSK Tábor 6,80 6,50 13,40
10. Říhová Eliška GSK Tábor 6,90 6,30 13,20
11. Stolariková Kristýna TJ Tatran Volary 7,10 6,10 13,20
12. Kalkušová Tereza TJ Meteor ČB 6,95 6,15 13,10
13. Kalašová Aneta GSK Tábor 6,65 6,00 12,65

 

  I. kategorie ZPMG (ročník 2002 - 2001 )
- sestava bez náčiní a akrobacie

 

Pořadí

Jméno

Oddíl

Bez náčiní

Švihadlo

Celkem

1. Mlčáková Michaela TJ Meteor ČB 7,75 7,10 14,85
2. Míková Kateřina GSK Tábor 7,55 6,95 14,50
3. Tlačilová Tereza TJ Meteor ČB 7,75 6,60 14,35
4. Chudybová Kristýna Sokol Pražský 7,60 6,60 14,20
5. Kohoutková Justýna GSK Tábor 7,20 6,90 14,10
6. Kamarýtová Monika TJ Meteor ČB 7,35 6,70 14,05
7. - 8. Novodvorská Eliška TJ Meteor ČB 7,05 6,95 14,00
7. - 8. Svitáková Klára GSK Tábor 7,35 6,55 13,90
9. - 10. Šilhová Veronika GSK Tábor 6,95 6,90 13,85
9. - 10. Studihradová Nikol VS Praha 7,00 6,50 13,50
11. Drhovská Bára GSK Tábor 6,85 6,55 13,40
12. Fürbachová Michaela MG Prachatice 6,80 6,50 13,30
13. Hindy Lucie TJ Meteor ČB 6,80 6,35 13,15
14. Jindrová Petra GSK Tábor 6,35 6,65 13,00
15. Kováčová Kateřina MG Prachatice 6,55 5,95 12,50
16. Stará Kateřina MG Prachatice 6,50 5,95 12,45
 17.  Bártová Kateřina TJ Tatran Volary   6,30  6,00 12,30
 18.  Douchová Tereza GSK Tábor   6,35  5,50 11,85 
 19.  Auterská Kristýna GSK Tábor   5,65  4,00 9,65

 

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

METEOR CUP V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH
(13. LISTOPADU 2010)

 
    

0.B kategorie ZPMG (ročník 2004 - 2003 )
- sestava bez náčiní a akrobacie

 

Pořadí

Jméno

Oddíl

Bez náčiní

Akrobacie

Celkem

1. Matějíčková Magdalena GSK Tábor 7,10 7,20 14,30
2. Pilařová Natálie GSK Tábor

6,30

7,05 13,35
3. Komendová Aneta GSK Tábor 6,55 6,60 13,15
4. Karpíšková Zuzana GSK Tábor 6,80 6,25 13,05
5. Komendová Nikola GSK Tábor 6,40 6,45 12,85
6. Caisová Marika MG Prachatice 6,15 6,40 12,55
7. Mandíková Dominika GSK Tábor 6,25 6,05 12,30
8. Racová Viktorie MG Prachatice 6,00 6,00 12,00
9. Pazourková Eliška TJ Tatran Volary 5,45 6,15 11,60
10. Libichová Klára GSK Tábor 5,75 5,80 11,55
11. Šeripánová Lenka GSK Tábor 5,15 6,15 11,30

 

 0.A kategorie ZPMG (ročník 2003 - 2002 )
- sestava bez náčiní a akrobacie

 

Pořadí

Jméno

Oddíl

Bez náčiní

Akrobacie

Celkem

1. Mikolášová Marika TJ Meteor ČB 7,65 7,70 15,35
2. Zdrhová Jana TJ Meteor ČB

7,45

7,50 14,95
3. Knížková Nikola TJ Meteor ČB 7,50 7,35 14,85
4. Vejsadová Klára TJ Meteor ČB 7,45 7,30 14,75
5. Plchová Simona TJ Meteor ČB 7,55 7,15 14,70
6. - 7. Markovcová Denisa MG Prachatice 6,95 7,05 14,00
6. - 7. Šnelcerová Barbora TJ Tatran Volary 7,00 7,00 14,00
8. Stolariková Kristýna TJ Tatran Volary 7,00 6,95 13,95
9. Šedivá Klára TJ Meteor ČB 6,95 6,85 13,80
10. Říhová Eliška GSK Tábor 6,45 6,60 13,02
11. Stuchlíková Klára TJ Tatran Volary 6,90 6,00 12,90

 

 I. kategorie ZPMG (ročník 2002 - 2001 )
- sestava bez náčiní a akrobacie

 

Pořadí

Jméno

Oddíl

Bez náčiní

Švihadlo

Celkem

1. Tlačilová Tereza TJ Meteor ČB 7,90 7,85 15,75
2. Kamarýtová Monika TJ Meteor ČB

7,55

7,60 15,15
3. Míková Kateřina GSK Tábor 7,45 7,10 14,55
4. Šilhová Veronika GSK Tábor 7,10 7,40 14,50
5. Novodvorská Eliška TJ Meteor ČB 7,25 7,00 14,25
6. Mlčáková Michaela TJ Meteor ČB 7,65 6,15 13,80
7. - 8. Kohoutková Justýna GSK Tábor 6,70 7,00 13,70
7. - 8. Svitáková Klára GSK Tábor 6,80 6,90 13,70
9. - 10. Stará Kateřina MG Prachatice 7,00 6,60 13,60
9. - 10. Pazourková Petra TJ Tatran Volary 6,95 6,65 13,60
11. Kováčová Kateřina MG Prachatice 6,25 6,70 12,95
12. Jindrová Petra GSK Tábor 6,30 6,60 12,90
13. Fürbachová Michaela MG Prachatice 6,45 6,40 12,85
14. Drhovská Bára GSK Tábor 5,95 6,05 12,00
15. Douchová Tereza GSK Tábor 5,60 5,50 11,10
16. Auterská Kristýna GSK Tábor 4,60 3,30 7,90

 

 II. kategorie ZPMG (ročník 2000 - 1999)
- sestava s obručí a se švihadlem

 

Pořadí

Jméno

Oddíl

Obruč

Švihadlo

Celkem

1. Hejnová Petra TJ Meteor ČB 8,10 8,20 16,30
2. Fuková Barbora TJ Meteor ČB

8,00

7,85 15,85
3. Knížková Kateřina TJ Meteor ČB 8,10 7,50 15,60
4. Zelenková Karolína GSK Tábor 7,50 7,40 14,90
5. Fabiánová Marie TJ Meteor ČB 7,30 6,55 13,85
6. Hynková Kristýna TJ Meteor ČB 7,00 6,70 13,70
7. Stodolovská Lenka TJ Meteor ČB 6,75 6,85 13,60
8. Krejsová Lucie TJ Meteor ČB 6,90 6,40 13,30
9. Auterská Denisa GSK Tábor 6,80 5,90 12,70
10. Krejsová Barbora TJ Meteor ČB 5,90 5,55 11,45
11. Nohová Jana MG Prachatice 5,60 5,35 10,95

 

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

2. BALETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ
(13. LISTOPADU 2010)

   
  

 
     

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ROZPIS: VÁNOČNÍ KAPŘÍK

     V sobotu 11. prosince 2010 pořádá oddíl GSK Tábor závod základního programu pro všechny kategorie. V případě zájmu nahlaste účast do 26. listopadu 2010. 

     Startovné 150,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.  

 

     Rozpis ke stažení zde:  

Vánoční kapřík.doc (36 KB)

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

TRAMPOLÍNY
(29. ŘÍJNA 2010)

 

      

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ROZPIS: METEOR CUP 2010

     V sobotu 13. listopadu 2010 pořádá oddíl TJ Meteor České Budějovice závod základního programu pro všechny kategorie. V případě zájmu nahlaste účast do 4. listopadu 2010. 

     Startovné 150,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.  

 

     Rozpis ke stažení zde:

Meteor Cup 2010.doc (26 KB)

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

BALETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ
(23. ŘÍJNA 2010)

            

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

PODZIMNÍ PRÁZNINY V DDM

   

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ROZPIS: O BRUNTÁLSKÝ POHÁREK

     V sobotu 13. listopadu 2010 pořádá oddíl MG Bruntál závod základního programu pro 0. kategorii (ročník 2003 a mladší), I. kategorii (ročník 2002 a 2001), II. kategorii (ročník 2000 a 1999) a III. kategorii (ročník 1998 a 1997). V případě zájmu nahlaste účast do 31. října 2010. 

     Startovné 100,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.  

 

     Rozpis ke stažení zde:

O bruntálský pohárek.doc (79 KB)

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ROZPIS: KLOKÁNEK

     Ve středu 17. listopadu 2010 (státní svátek) pořádá oddíl TJ Bohemians Praha závod základního programu
pro 0. kategorii (ročník 2003 a mladší). V případě zájmu nahlaste účast do 31. října 2010.  Každý oddíl může přihlásit maximálně 8 závodnic (2 do každé kategorie).

     Startovné 100,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.  

 

     Rozpis ke stažení zde:

Klokánek.doc (50 KB)

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ROZPIS: VESELSKÁ STUHA

     V sobotu 6. listopadu 2010 pořádá oddíl SK MG Veselí nad Moravou závod základního programu pro 0. B (ročník 2005 a mladší), 0. A (ročník 2004 a mladší) a I. (ročník 2001) kategorii. V případě zájmu nahlaste účast do 19. října 2010. Každý oddíl může přihlásit max. 6 závodnic (2 do každé kategorie).

     Startovné 100,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.  

 

     Rozpis ke stažení zde:

Veselská stuha 2010.doc (125 KB)

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

GRAND PRIX BRNO 2010

 

     Opět po roce se do Brna vrátí moderní gymnastky zvučných jmen a s nimi i vrcholové světové výkony. Stane se tak od pátku 15. října do neděle 17. října, kdy se v městské sportovní hale na Vodové utkají nejdříve juniorky v rámci 7DAYS Cupu a CEFTA Cupu a po nich o víkendu i seniorky, a to v sobotu v kvalifikačním závodě a v neděli ve velkém finále GRAND PRIX. „V loňském roce se v Brně sešla skutečná hvězdná gymnastická sestava v čele s olympijskou vítězkou Jevgenijí Kanajevou. Letos ještě nemáme potvrzena všechna jména, ale určitě k nám přijedou závodnice, které patří do současné světové špičky, zejména z takových gymnastických velmocí, jako jsou Rusko, Bělorusko, Ukrajina, Bulharsko a další země,“ říká Blanka Mlejnková, manažerka pořádajícího brněnského sportovního klubu.

     Takové výkony, jaké přináší seriál závodů Grand Prix, jsou obvykle k vidění pouze na zahraničních sportovních televizních kanálech. Naživo jde o skutečný svátek, který se v Brně a tím i v České republice slaví pouze jednou do roka. Součástí Grand Prix Brno bude i exhibice, která se podobá té krasobruslařské, a jejím hlavním tématem bude tentokrát hudba. Autoři nazvali nedělní odpolední exhibici Muzikománie, víc prý prozradí až na místě samotném. Potřetí se také uskuteční fotografická soutěž Zachyťte krásu pohybu, která je určena pro české a slovenské fotografy. Ti, pokud chtějí soutěžit se svými snímky ze závodů o zájezd s CK Atlantika či další zajímavé ceny spolupořádajícího časopisu FotoVideo, se musí dopředu na Grand Prix akreditovat. Více informací o Grand Prix Brno a krásném závodě plném ladných pohybů najdete na adrese www.czechgrandprix.cz.

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

30. MISTROVSTVÍ SVĚTA V MODERNÍ GYMNASTICE V MOSKVĚ
(19. - 29. ZÁŘÍ 2010)

 

Víceboj jednotlivkyň: 1. Evgenia Kanaeva (RUS) - 116,250
                                       2. Daria Kondakova (RUS) - 113,825
                                       3. Melitina Staniouta (BLR) - 110,350

     Podium

     Společné skladby - 5 obručí: 1. Rusko - 27,975
                                              2. Itálie - 27,875
                                                          3. Bulharsko - 27,100

Podium

     Společné skladby - 3 stuhy a 2 švihadla: 1. Rusko - 28,050
                                                                              2. Itálie - 27,900
                                                                                3. Bělorusko - 27,150

Podium

  
 


Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

 

 Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

ÚVODNÍ SCHŮZKA A ROZPIS TRÉNINKŮ
(30. ZÁŘÍ 2010)

    Úvodní informativní schůzka, především pro nová děvčata, ročník narození 2005, 2004, 2003 a 2002 se koná ve čtvrtek 30. září 2010 od 15:00 hod. ve Vile DDM (u koupaliště Hulák). Řádně vyplněné přihlášky odevzdejte do 24. září 2010 v DDM (platí pro všechny). Přihlášku naleznete zde na našich webových stránkách (viz. níže), v červencovém Radničním listu či přímo v DDM. Úplatu pro školní rok 2010/2011 ve výši Kč 1000,- je nutno zaplatit do 31. října 2010 přímo v DDM.

   Tréninkové hodiny budou probíhat v pondělí v tělocvičně ZŠ Zlatá stezka od 15:15 - 17:30 hod. Začínáme v pondělí 4. října 2010.

  Přihláška ke stažení zde:

Přihláška na zájmový kroužek.pdf (46 KB)

Zvětšit obrázek link - b1 (4).gif

TOPlist