Založit webové stránky nebo eShop

MODERNÍ GYMNASTIKA PRACHATICE

PUTOVNÍ POHÁR A TITUL NEJLEPŠÍ GYMNASTKA ROKU
(4. ČERVNA 2012)

Již po šesté byl předán putovní pohár a udělen titul Nejlepší gymnastka roku. V roce 2011/2012 ho převzala Jana Nohová.

ZÁVĚREČNÉ VYHODNOCENÍ
(4. ČERVNA 2012)

Čestné uznání za reprezentaci oddílu bylo předáno:
Denise Markovcové
Michaele Pilátové
Štěpánce Pluhařoév
Renatě Turkové
Janě Nohové
Adéle Lukáškové
Máje Caisové
Žanetě Brašničkové
Kateřině Staré

Osvědčení za splnění kategorie ZPMG bylo předáno:
Janě Nohové
Michaele Pilátové
Kateřině Staré
Adéle Lukáškové
Denise Markovcové
Adéle Kouřilové
Štěpánce Pluhařoév
Kristýně Havrdové
Anetě Dolejšové
Žanetě Brašničkové
Anně Zemanové
Emmě Dejmkové
Adéle Randákové

Objev roku byl udělen:
Kláře Huškové

VÝSLEDKY CELOROČNÍ ODDÍLOVÉ SOUTĚŽE "O SKLENĚNOU ČÍŠI"

Pořadí Jméno Počet bodů
1. Renata Turková 189
2. Jana Nohová 174
3. Denisa Markovcová 167
4.

Krára Hušková

Kristýna Havrdová

150
5. Žaneta Brašničková 139
6. Adélka Kouřilová 137
7. Mája Caisová 133
8. Michaela Pilátová 124
9. emma Dejmková 118
10. Kateřina Stará 107
11. Štěpánka Pluhařová 100
12. Adéla Randáková 99
13. Adéla Lukášková 94
14. Anna Zemanová 88
15. Aneta Dolejšová 30
16. Dagmar Jeřábková 19
17. Simona Kuřilová 18

 

ZÁVĚREČNÝ ODDÍLOVÝ ZÁVOD
(4. ČERVNA 2012)

0. B kategorie ZPMG (bez náčiní a akrobacie) - předškoláci

Pořadí Jméno
1. Anička Zemanová
2. Emmička Dejmková

0. A kategorie (bez náčiní a akrobacie) - 1. třída

Pořadí Jméno
1. Kristýnka Havrdová
2. Adélka Randáková
3. Štěpánka Pluhařová
4. Adélka Kouřilová

 

I. kategorie (bez náčiní a švihadlo) - 2. a 3. třída

Pořadí Jméno
1. Deniska Markovcová
2. Renatka Turková
3. Mája Caisová
4. Adélka Lukášková
5. Klárka Hušková

 

II. kategorie (švihadlo a obruč)

Pořadí Jméno
1. Janička Nohová

 

OBLASTNÍ PŘEBOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
(19. KVĚTNA 2012)

  

PRACHATICKONEWS NAPSALO
(9. KVĚTNA 2012)

OBRAZEM: Přehlídka kroužků prachatického DDM

Přes tři sta diváků, na dvě stě účinkujících a zaplněná sportovní hala. Taková byla přehlídka kroužků Domu dětí a mládeže v Prachaticích 9. května.

Dům dětí a mládeže v Prachaticích každoročně nabízí v září několik desítek
zájmových kroužků, do kterých pak chodí děti celý rok. Vyvrcholením je vždy
přehlídka jednotlivých útvarů několik let již pod názvem Děti dětem, děti
rodičům.

Letos Dům dětí a mládeže v Prachaticích reagoval na loňské omezení přístupu do
divadla (kam se řada rodičů svých vystupujících dětí ani nedostala) a změnil
prostor. Sportovní hala byla dobrou volbou. Do tělocvičny se dostali všichni
rodiče, prarodiče i přátelé vystupujících dětí.

Od šesti hodin se střídal jeden kroužek za druhým a bylo se na co dívat. Tanec,
přednášení, zpěv, hra na kytaru, módní přehlídka, ukázka karate, ukázka
integrace v praxi – tanec zdravých dívek a dívek se zdravotním postižením,
baletu, angličtiny a další.

MÁJOVÝ DEŠTÍČEK
(1. KVĚTNA 2012)

Májový deštíček - výsledky.docx (14 KB)

ROZPIS: OBLASTNÍ PŘEBOR

V sobotu 19. května 2012 pořádá oddílTJ Meteor České Budějovice závod základního programu pro všechny kategorie. Závod se týká pouze registrovaných závodnic.

Startovné 200,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.

Rozpis ke stažení zde:

Oblastní přebor.docx (13 KB)

VELIKONOČNÍ ODDÍLOVÝ ZÁVOD
(2. DUBNA 2012)

0. kategorie (ročník 2005 a mladší)
- sestava bez náčiní a akrobacie

 

Pořadí

Jméno

1.

Kristýnka Petrášková

2.

Štěpánka Pluhařová

3.

Adélka Randáková

4.

Žanetka Brašničková

5.

Anička Zemanová

6.

Emmička Dejmková

7.

Adélka Kouřilová

8.

Dášenka Jeřábková

9.

Simonka Kuřilová

 

I. kategorie (ročník 2004 - 2003)
- sestava bez náčiní a se švihadlem

 

Pořadí

Jméno

1.

Deniska Markovcová

2.

Mája Caisová

3.

Renatka Turková

4.

Klárka Hušková

 

II. kategorie (ročník 2002 - 2001)
- sestava se švihadlem a obručí

 

Pořadí

Jméno

1.

Míša Pilátová

2.

Jana Nohová

3.

Katka Stará

 

ROZPIS: MOUDRÁ SOVA

V sobotu 2. června 2012 pořádá oddíl USK Slávie Ústí nad Labem závod základního programu pro všechny kategorie. V případě zájmu nahlaste účast do 23. května 2012.

Startovné 150,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.

Rozpis ke stažení zde:

Moudrá sova.doc (56 KB)

ROZPIS: JARNÍ POHÁR MĚSTA PLZEŇ

V neděli 22. dubna 2012 pořádá oddíl TJ Slovan Plzeň závod základního programu pro I. a II. kategorii (ročník 2004 a starší). V případě zájmu nahlaste účast do 9. dubna 2012.

Startovné 200,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.

Rozpis ke stažení zde:

Jarní pohár města Plzeň.doc (34 KB)

JARNÍ POHODA V TÁBOŘE
(18. BŘEZNA 2012)

Výsledky ke stažení zde: Výsledky.xls (90 KB)

ROZPIS: BRUNTÁLSKÉ JARO

V sobotu 28. dubna 2012 pořádá oddíl TJ Slavoj Bruntál závod základního programu pro 0. kategorii (ročník 2005 a mladší). V případě zájmu nahlaste účast do 12. dubna 2012.

Startovné 200,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.

Rozpis ke stažení zde:

Bruntálské jaro.doc (88 KB)

ROZPIS: O ČARODĚJNICKÉ KOŠTĚ

V sobotu 28. dubna 2012 pořádá oddíl TJ Sokol Královské Vinohrady závod základního programu pro všechny kategorie. V případě zájmu nahlaste účast do 15. dubna 2012.

Startovné 150,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.

Rozpis ke stažení zde:

O čarodějnické koště.xls (67 KB)

ROZPIS: MEMORIÁL MILADY DUCKEOVÉ

V neděli 6. května 2012 pořádá oddíl GSK 2. ZŠ Mariánské Lázně závod základního programu pro všechny kategorie. V případě zájmu nahlaste účast do 6. dubna 2012.

Startovné 150,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.

Rozpis ke stažení zde:

Memoriál Milady Duckeové.doc (32 KB)

ROZPIS: BŘECLAVSKÝ SNĚHULÁK

V neděli 18. března 2012 pořádá oddíl GSK Tábor závod základního programu pro všechny kategorie. V případě zájmu nahlaste účast do 29. února 2012. Počet závodnic z oddílu je omezen.

Startovné 200,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.

Rozpis ke stažení zde:

Jarní pohoda.doc (38 KB)

NABÍDKA TÁBORŮ DDM PRACHATICE

Nabídka táborů 2012.doc (3107 KB)

POZVÁNKA

ROZPIS: BŘECLAVSKÝ SNĚHULÁK

V sobotu 24. března 2012 pořádá oddíl SK MG Břeclav závod základního programu pro všechny kategorie. V případě zájmu nahlaste účast do 11. března 2012.

Startovné 150,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.

Rozpis ke stažení zde:

Břeclavský sněhulák.doc (81 KB)

ROZPIS: ŽĎÁRSKÁ PAMPELIŠKA

V sobotu 28. dubna 2012 pořádá oddíl MG ŠSK při Active-SVČ Žďár nad Sázavouce závod základního programu pro všechny kategorie. V případě zájmu nahlaste účast do 30. ledna 2012. Počet závodnic z oddílu je omezen.

Startovné 150,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.

Rozpis ke stažení zde:

Žďárská pampeliška.doc (28 KB)

ROZPIS: PŘEROVSKÁ STUŽKA

V neděli 6. května 2012 pořádá oddíl TJ Spartak Přerov závod základního programu pro 0. kategorii (ročník 2005 a mladší) a I. kategorii (ročník 2004 - 2003). V případě zájmu nahlaste účast do 21. dubna 2012. Počet závodnic z oddílu je omezen.

Startovné 200,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.

Rozpis ke stažení zde:

Přerovská stužka.doc (32 KB)

ROZPIS: TŘEBOVICKÝ ČERTÍK

V sobotu 18. února 2012 pořádá oddíl TJ Sokol Třebovice závod základního programu pro všechny kategorie. V případě zájmu nahlaste účast do 30. ledna 2012. Počet závodnic z oddílu je omezen.

Startovné 150,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.

Rozpis ke stažení zde:

Třebovický čertík.doc (18 KB)

ROZPIS: LIBERECKÝ ZÁVOD

V sobotu 4. února 2012 pořádá oddíl SKMG Liberec závod základního programu pro všechny kategorie. V případě zájmu nahlaste účast do 22. ledna 2012. Počet závodnic z oddílu je omezen.

Startovné 150,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.

Rozpis ke stažení zde:

Liberecký závod.doc (1682 KB)

PRACHATICKONEWS A PRACHATICKÝ DENÍK O NÁS NAPSAL

Volarská vločka - tak jsme pojmenovali zimní závod moderních gymnastek
gymnastek, který se uskutečnil 3. února v tělocvičně základní školy ve Volarech.
Závodilo se v základním programu, tedy sestavách, které jsou stejné pro všechny
závodnice, dle kategorií a soupeřila mezi sebou děvčata z oddílů z Volar a z
Prachatic. V závěru se předvedly domácí gymnastky se svou novou společnou
sestavou s obručemi.

Dagmar Amlerová, MŠ Volary

Výsledky:

Kategorie 0. C – začínající závodnice: 1. Emma Dejmková, Prachatice
2. Štěpánka Pluhařová, Prachatice

Kategorie 0. B – roč. 2006 a 2005: 1. Natálka Šebestová, Volary
2. Kristýna Havrdová, Prachatice
3. Žaneta Brašničková, Prachatice
4. Anna Zemanová, Prachatice

Kategorie 0. A – roč. 2004: 1. Renata Turková, Prachatice
2. Eliška Pazourková, Volary
3. Adéla Kouřilová, Prachatice

Kategorie 1. – roč. 2003-4: 1. Kristýna Stolariková, Volary
2. Denisa Markovcová, Prachatice
3. Klára Stuchlíková, Volary
4. Klára Hušková, Prachatice

Kategorie 2. - roč. 2002-1: 1. Jana Nohová, Prachatice
2. Michaela Pilátová, Prachatice
3. Viktorie Šturmová, Volary
4. Petra Pazourková, Volary
5. Michaela Fürbachová, Prachatice
6. Kateřina Bártová, Volary

VÁNOČNÍ ODDÍLOVÝ ZÁVOD
(18. PROSINCE 2011)

0. C kategorie (nová děvčata)
- sestava bez náčiní a akrobacie

Pořadí

Jméno

1.

Emmička Dejmková

 
0. A kategorie (ročník 2005)
- sestava bez náčiní a akrobacie

Pořadí

Jméno

1.

Kristýnka Petrášková

2.

Žanetka Brašničková

 
0. A kategorie (ročník 2004)
- sestava bez náčiní a akrobacie

 

Pořadí

Jméno

1. - 2.

Mája Caisová

1. - 2.

Renatka Turková

3.

Adélka Kouřilová

 
I. kategorie (ročník 2003 - 2002)
- sestava bez náčiní a se švihadlem

Pořadí

Jméno

1.

Deniska Markovcová

2.

Adélka Lukášková

3.

Bára Štětinová

4.

Klárka Hušková

 

II. kategorie (ročník 2001 - 2000)
- sestava se švihadlem a obručí

Pořadí

Jméno

1.

Janička Nohová

2.

Míša Furbachová

3.

Kačka Kováčová

4.

Kačka Stará

 

VÁNOČNÍ KAPŘÍK V TÁBOŘE
(10. PROSINCE 2011)

0.A kategorie ZPMG (ročník 2004)
- sestava bez náčiní a akrobacie

 

Pořadí

Jméno

Oddíl

Bez náčiní

Akrobacie

Celkem

1.

Dorčáková Vanda

TJ Meteor ČB

8,25

7,85

16,10

2.

Kopečná Viktorie

TJ Meteor ČB

7,95

7,95

15,90

3.

Květoňová Kateřina

GSK Tábor

7,90

7,65

15,55

4.

Novotná Nela

TJ Meteor ČB

7,50

7,85

15,35

5.

Olivová Hana

GSK Tábor

7,75

7,50

15,25

6. - 7.

Melelo Esther

Sokol Praha Kr. Vinohr.

7,20

8,00

15,20

6. - 7.

Lefanová Veronika

TJ Meteor ČB

7,75

7,45

15,20

8.

Charlotte Jones

Sokol Praha Kr. Vinohr.

7,70

7,40

15,10

9.

Matějíčková Magdaléna

GSK Tábor

7,20

7,85

15,05

10.

Kyselová Zuzana

TJ Meteor ČB

7,35

7,55

14,90

11. - 12.

Vilímková Julie

Sokol Praha Kr. Vinohr.

6,95

7,90

14,85

11. - 12.

Pilařová Natálie

GSK Tábor

7,20

7,65

14,85

13.

Komendová Aneta

GSK Tábor

7,35

7,25

14,60

14.

Komendová Nikola

GSK Tábor

7,25

7,20

14,45

15.

Olivová Sára

GSK Tábor

6,90

7,40

14,30

16. - 17.

Lutovská Nikola

GSK Tábor

7,00

7,15

14,15

16. - 17.

Turková Renata

MG Prachatice

7,05

7,10

14,15

18.

Schorníková Adéla

GSK Tábor

6,40

7,00

13,40

19.

Velková Nela

GSK Tábor

6,25

6,70

12,95

20.

Libichová Klára

GSK Tábor

6,20

6,40

12,60

 

I. kategorie ZPMG (ročník 2003 a 2002)
- sestava bez náčiní a se švihadlem

Pořadí

Jméno

Oddíl

Bez náčiní

Švihadlo

Celkem

1.

Novodvorská Eliška

TJ Meteor ČB

8,25

8,20

16,45

2.

Kohoutková Justýna

GSK Tábor

7,80

8,25

16,05

3.

Vejsadová Klára

TJ Meteor ČB

7,80

8,00

15,80

4.

Stejskalová Nikol

TJ Meteor ČB

8,10

7,35

15,45

5.

Mikolášová Marika

TJ Meteor ČB

7,60

7,60

15,20

6.

Kalkušová Tereza

TJ Meteor ČB

7,45

7,00

14,45

7.

Šedivá Klára

TJ Meteor ČB

7,30

7,10

14,40

8.

Knižková Nikola

TJ Meteor ČB

7,35

7,00

14,35

9.

Jindrová Petra

GSK Tábor

6,80

7,35

14,15

10.

Říhová Eliška

GSK Tábor

6,30

7,15

13,45

11. - 12.

Kalašová Aneta

GSK Tábor

6,70

6,45

13,15

11. - 12.

Kuklová Anežka

GSK Tábor

5,90

6,25

12,15

13.

Auterská Kristýna

GSK Tábor

6,05

5,60

11,65

14. - 15

Karpíšková Zuzana

GSK Tábor

5,70

5,60

11,30

14. - 15.

Lukášková Adéla

MG Prachatice

5,70

5,60

11,30

16.

Kubová Adéla

GSK Tábor

4,65

4,55

9,20

17.

Syrovátková Barbora

GSK Tábor

4,25

4,50

8,75

 

II. kategorie (ročník 2001 - 2000)
- sestava se švihadlem a obručí

Pořadí

Jméno

Oddíl

Švihadlo

Obruč

Celkem

1.

Zelenková Karolína

GSK Tábor

8,15

8,00

16,15

2.

Tlačilová Terezna

TJ Meteor ČB

8,00

8,10

16,10

3.

Fuková Barbora

TJ Meteor ČB

8,05

7,60

15,65

4.

Radošová Kristýna

TJ Meteor ČB

7,70

7,60

15,30

5.

Kamarýtová Monika

TJ Meteor ČB

7,55

7,55

15,10

6.

Krejsová Lucie

TJ Meteor ČB

7,35

7,65

15,00

7.

Augustinová Alena

Active - SVČ Žďár nad Sáz.

7,50

7,45

14,95

8.

Polívková Valentýna

TJ Meteor ČB

7,20

7,40

14,60

9.

Míková Kateřina

GSK Tábor

6,90

7,60

14,50

10.

Hindy Lucie

TJ Meteor ČB

7,30

7,10

14,40

11.

Auterská Denisa

GSK Tábor

7,00

7,15

14,15

12.

Šilhová Veronika

GSK Tábor

6,60

7,45

14,05

13.

Krejsová Barbora

TJ Meteor ČB

6,95

6,90

13,85

14.

Nohová Jana

MG Prachatice

6,90

6,65

13,55

15.

Svitáková Klára

GSK Tábor

6,50

6,85

13,35

16.

Kováčová Kateřina

MG Prachatice

5,55

6,25

11,80

 

VÝSLEDKY METEOR CUPU ČESKÉ BUDĚJOVICE
(12. LISOTPADU 2011)

0.B kategorie ZPMG (ročník 2004 a mladš)
- sestava bez náčiní a akrobacie

 

Pořadí

Jméno

Oddíl

Bez náčiní

Akrobacie

Celkem

1.

Novotná Nela

TJ Meteor ČB

7,50

7,30

14,80

2.

Olivová Hana

GSK Tábor

7,10

7,10

14,20

3.

Květoňová Kateřina

GSK Tábor

7,00

7,15

14,15

4.

Uhrová Veronika

TJ Meteor ČB

6,85

6,75

13,60

5.

Prieglová Aneta

TJ Meteor ČB

6,775

6,50

13,275

6.

Schorníková Adéla

GSK Tábor

6,20

6,60

12,80

7.

Brašničková Žaneta

MG Prachatice

6,10

5,90

12,00

 

0.A kategorie ZPMG (ročník 2003 - 2004 + 2. třída)
- sestava bez náčiní a akrobacie

 

Pořadí

Jméno

Oddíl

Bez náčiní

Akrobacie

Celkem

1.

Dorčáková Vanda

TJ Meteor ČB

8,10

7,85

15,95

2.

Lefanová Veronika

TJ Meteor ČB

8,00

7,50

15,50

3.

Kopečná Viktorie

TJ Meteor ČB

7,95

7,40

15,35

4.

Komendová Nikola

GSK Tábor

7,55

7,10

14,65

5.

Matějíčková Magda

GSK Tábor

7,10

7,00

14,10

6.

Kyselová Zuzana

TJ Meteor ČB

7,05

6,70

13,75

7.

Turková Renata

MG Prachatice

6,80

6,80

13,60

8.

Olivová Sára

GSK Tábor

6,825

6,75

13,575

9.

Caisová Marika

MG Prachatice

6,75

6,75

13,50

 

I. kategorie ZPMG (ročník 2002 - 2003)
- sestava bez náčiní a se švihadlem


 

Pořadí

Jméno

Oddíl

Bez náčiní

Švihadlo

Celkem

1.

Novodvorská Eliška

TJ Meteor ČB

8,50

7,95

16,45

2.

Kohoutková Justýna

GSK Tábor

7,65

7,45

15,10

3.

Vejsadová Klára

TJ Meteor ČB

7,95

7,00

14,95

4.

Stejskalová Nikola

TJ Meteor ČB

7,75

7,15

14,90

5.

Šturmová Viktorie

TJ Tatran Volary

7,55

7,00

14,55

6.

Mikolášová Marika

TJ Meteor ČB

7,10

7,25

14,35

7.

Knížková Nikola

TJ Meteor ČB

7,45

6,70

14,15

8.

Zdrhová Jana

TJ Meteor ČB

7,05

7,00

14,05

9.

Jindrová Petra

GSK Tábor

6,65

7,30

13,95

10.

Markovcová Denisa

MG Prachatice

6,80

6,75

13,55

11.

Šedivá Klára

TJ Meteor ČB

6,90

6,50

13,40

12.

Stolariková Kristýna

TJ Tatran Volary

6,45

6,40

12,85

13.

Štětinová Barbora

MG Prachatice

6,15

6,25

12,40

14.

Říhová Eliška

GSK Tábor

5,60

6,50

12,10

15.

Kalašová Aneta

GSK Tábor

6,00

6,10

12,10

16.

Auterská Kristýna

GSK Tábor

5,45

5,75

11,20

17.

Syrovátková Barbora

GSK Tábor

4,05

4,85

8,90

 

II. kategorie ZPMG (ročník 1999 - 2001)
- sestava se švihadlem a obručí

 

Pořadí

Jméno

Oddíl

Švihadlo

Obruč

Celkem

1.

Fuková Barbora

TJ Meteor ČB

8,20

7,85

16,05

2.

Tlačilová Tereza

TJ Meteor ČB

8,30

7,70

16,00

3.

Zelenková Karolína

GSK Tábor

7,75

7,70

15,45

4.

Radošová Kristýna

TJ Meteor ČB

7,80

7,50

15,30

5.

Polívková Valentýna

TJ Meteor ČB

7,45

7,35

14,80

6.

Krejsová Lucie

TJ Meteor ČB

7,20

7,40

14,60

7.

Kamarýtová Monika

TJ Meteor ČB

7,35

7,05

14,40

8.

Míková Kateřina

GSK Tábor

7,10

7,15

14,25

9.

Hindy Lucie

TJ Meteor ČB

7,00

6,95

13,95

10.

Šilhová Veronika

GSK Tábor

7,00

6,90

13,90

11.

Svitáková Klára

GSK Tábor

6,55

7,00

13,55

12.

Stodolovská Lenka

TJ Meteor ČB

6,95

6,55

13,50

13.

Auterská Denisa

GSK Tébor

6,05

7,20

13,25

14.

Krejsová Barbora

TJ Meteor ČB

6,35

6,55

12,90

15.

Nohová Jana

MG Prachatice

5,90

6,10

12,00

16.

Furbachová Michaela

MG Prachatice

6,05

5,55

11,60

17.

Stará Kateřina

MG Prachatice

5,85

5,40

11,25


ROZPIS: VÁNOČNÍ KAPŘÍK

V sobotu 10. prosince pořádá oddíl GSK Tábor závod základního programu pro všechny kategorie. V případě zájmu nahlaste účast do 18. listopadu 2011.

Startovné 150,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.

Rozpis ke stažení zde:

Vánoční kapřík.odt (16 KB)

ROZPIS: METEOR CUP

V sobotu 12. listopadu pořádá oddíl TJ Meteor České Budějovice závod základního programu pro všechny kategorie. V případě zájmu nahlaste účast do 30. října 2011.

Startovné 150,- /za závodnici je hrazeno oddílem, doprava je na vlastní náklady.

Rozpis ke stažení zde:

Meteor Cup 2011.docx (30 KB)

XXXI. MS V MODERNÍ GYMNASTICE MONTPELLIER 2011
a zároven kvalifikace na OH v Londýně 2012

 

 

Jednotlivkyně víceboj (130):
1. Jevgenija Kanajeva (RUS) 116,650 b. (obruč 29,200 – míč 28,550 – kužele 29,400 – stuha
29,500)
2. Daria Kondakova (RUS) 116,600 (29,450 – 28,500 – 29,350 – 29,300)
3. Alija Garajeva (AZE) 112,450 (28,175 – 27,700 – 28,125 – 28,450)

47. Monika Míčková (CZE) 73,825 (25,000 / 38. – 22,950 / 83. – 25,125 / 40. – 23,700 / 53.)
87. Nataly Hamříková (CZE) 23,500 (79.) – 23,400 / 71. – 21,200 / 112. – 22,125 / 91.)
109. Tereza Wágnerová (CZE) 65,2 (21,35 / 115. – 21,55 / 103. – 22,3 / 105. – 20,9 / 109.).

 

      

 

Týmy (31):
1. RUS (Kanajeva, , Kondakova,Dmitrieva Merkulova) 290,275 b.
2. BLR (Čarkašina, Staniouta , Rabtsava, Narkevich) 272,5
3. UKR (Maksymenko, Rizatdinova,Mazu,Shinkarenko) 269,675,

24. CZE ( Mičková, Hamříková, Wagnerová) 231,…

Společné skladby byly bez české účasti:
1. ITA 55,150 b.
2. RUS 54,850 b.
3. BUL 54,125 b.

 

Kdy a kde se konalo MS v moderní gymnastice

  • 1963 - Budapest (HUN): 1è Compétition Internationale - Individuelles
  • 1965 - Prague (TCH): 2nds Championnats du Monde - Individuelles
  • 1967 - Copenhague (DEN): 3ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1969 - Varna (BUL): 4ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1971 - La Havane (CUB): 5ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1973 - Rotterdam (NED): 6ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1975 - Madrid (ESP): 7ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1977 - Bâle (SUI) - 8ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1979 - Londres (GBR) - 9ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1981 - Munich (FRG) - 10ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1983 - Strasbourg (FRA) - 11ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1985 - Valladolid (ESP) - 12ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1987 - Varna (BUL) - 13ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1989 - Sarajevo (YUG) - 14ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1991 - Athènes (GRE) - 15ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1992 - Bruxelles (BEL) - 16ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1993 - Alicante (ESP) - 17ès Championnats du Monde - Individuelles
  • 1994 - Paris (FRA) - 18ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1995 - Vienne (AUT) - 19ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1996 - Budapest (HUN) - 20ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 1997 - Berlin (GER) - 21ès Championnats du Monde - Individuelles
  • 1998 - Séville (ESP) - 22ès Championnats du Monde - Ensembles
  • 1999 - Osaka (JPN) - 23ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 2001 - Madrid (ESP) - 24ès Championnats du Monde - Individuelles
  • 2002 - Nouvelle-Orléans (USA) - 25ès Championnats du Monde -Ensembles
  • 2003 - Budapest (HUN) - 26ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 2005 - Baku (AZE) - 27ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 2007 - Patras (GRE) - 28ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 2009 - Mie (JPN) - 29ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 2010 - Moscou (RUS) - 30ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes
  • 2011 - Montpellier (FRA) - 31ès Championnats du Monde - Individuelles + groupes

ÚVODNÍ SCHŮZKA A ROZPIS TRÉNINKŮ
(26. ZÁŘÍ 2011)

Úvodní informativní schůzka, především pro nová děvčata, ročník narození 2004 a mladší se koná v pondělí 26. září 2011 od 15:30 hod. ve Vile DDM (u koupaliště Hulák). Řádně vyplněné přihlášky odevzdejte do 23. září 2011 v DDM (platí pro všechny). Přihlášku naleznete zde na našich webových stránkách (viz. níže), v červencovém Radničním listu či přímo v DDM. Úplatu pro školní rok 2011/2012 ve výši Kč 1000,- je nutno zaplatit do 31. října 2010 přímo v DDM.

Tréninkové hodiny budou probíhat v pondělí v tělocvičně ZŠ Zlatá stezka od 15:15 - 17:30 hod. Začínáme v pondělí 3. října 2011.

Přihláška ke stažení zde:

Přihláška na zájmový kroužek.pdf (46 KB)

TOPlist