Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

MODERNÍ GYMNASTIKA PRACHATICE

ZÁVODNICE 0. B KAT. ZPMG - ROČNÍK 2007 A MLADŠÍ

 

V 0. kategorii, která je rozdělena na dvě podskupiny, A a B, cvičí ty nejmenší děvčátka, která se se základními návyky moderní gymnastiky musejí teprve seznámit. Akrobatická sestava a sestava bez náčiní (cibulenka) i tak dá děvčatům dost zabrat. V letošním roce v této kategorii soutěží: Terezka Pauelová a Kačenka Šimková.

ZÁVODNICE 0. A KAT. ZPMG - ROČNÍK 2006

 

První kategorie je již pro děvčátka školou povinné. Cvičí sestavu bez náčiní (cibulenka) a prvně se setkávají s jedním z pěti druhu náčiní, a to se švihadlem, které se jim stává dobrým kamarádem. V letošním roce v této kategorii soutěží: Adrianka Lencová, Julinka Fajtlová, Anička Zemanová a Karlička Neubergerová.

ZÁVODNICE I. KAT. ZPMG - ROČNÍK 2005 - 2004

 

První kategorie je již pro děvčátka školou povinné. Cvičí sestavu bez náčiní (mravenčí ukolébavka) a prvně se setkávají s jedním z pěti druhu náčiní, a to se švihadlem, které se jim stává dobrým kamarádem. V letošním roce v této kategorii soutěží: Renatka Turková, Mája Caisová, Anetka Svachová, Kristýnka Havrdová, Žanetka Brašničková, Adélka Kouřilová, Štěpánka Pluhařová, Anetka Dolejšová a Adélka Randáková.

ZÁVODNICE II. KAT. ZPMG - ROČNÍK 2003 - 2002

 

Druhou kategorií končí děvčata z prvního stupně základní školy. Předpokladem pro zacvičení sestav s obručí a se švihadlem je zvládnutí předchozí kategorie a správně osvojené cvičební návyky. V letošním roce v této kategorii soutěží: Denisa Markovcová a Lucie Nováková.

ZÁVODNICE III. KAT. ZPMG - ROČNÍK 2001 - 2000

 

Do třetí kategorie postupují děvčata, která mají pevnou vůli a vydržela pravidelně docházet na tréninky. Sestavy s obručí a míčem už jsou technicky náročné a vyžadují i velkou pohyblivost. V letošním roce v této kategorii soutěží: Michaela Fürbachová, Michaela Pilátová a Jana Nohová.

ZÁVODNICE IV. KAT. ZPMG - ROČNÍK 1999 A STARŠÍ

 

Čtvrtou kategorii cvičí již dívky se značnými gymnastickými zkušenostmi, které za těch spoustu let, co se věnují tomuto ryze dívčímu sportu věnují, posbíraly. Každý rok se jim sestavy mění - obruč, míč, stuha a kužele.

TOPlist